Меню & пошук

Apple перейде на сонячну енергію для своїх офісів та магазинів

Apple перейде на сонячну енергію для своїх офісів та магазинів

[ads-pc-2]

015

Компанія Apple інвестує понад $850 млн на будівництво сонячної електростанції та мережі панелей, які вироблятимуть електроенергію для всіх офісів та магазинів.

Панельна ферма з сонячними батареями площею більше 5 квадратних кілометрів буде забезпечувати електрикою Apple Campus 2 та інші офіси компанії в Каліфорнії, а також дата-центр в Нью-Арку і 52-х каліфорнійських Apple Store. Журналісти The Verge підрахували, що в цілому вироблюваної електроенергії вистачить приблизно на 50 тисяч звичайних домашніх господарств.

Про намір Apple створити електростанції, що працюють на сонячній енергії, заявив гендиректор компанії Тім Кук в ході свого виступу на конференції «Технології та Інтернет», що проводиться Голдман Сакс (Goldman Sachs). Він заявив також, що Apple серйозно ставиться до проблеми глобального потепління і сприятиме її вирішенню в першу чергу за рахунок підвищення екологічності корпорації.

Зараз в Каліфорнії триває будівництво майбутнього головного офісу Apple, який обрисами нагадує гігантський космічний корабель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: