Меню & пошук

Amnesty International вручила Греті Тунберг найвищу нагороду організації

Amnesty International вручила Греті Тунберг найвищу нагороду організації

Церемонія нагородження відбулася у Вашингтоні


[ads-pc-2]

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вручила екологічній активістці Греті Тунберг найвищу нагороду. Це почесне звання «Посол совісті», йдеться на сторінці організації.

Церемонія нагородження відбулася у Вашингтоні, столиці США. Туди активістка пливла два тижні на екологічному човні, аби не стимулювати шкідливі викиди парникових газів з літаків. Інші заходи відбулися у містах по всьому світу – вшановували рух, заснований Тунберг, Fridays for Future.

«Ця нагорода призначена для мільйонів молодих людей, які разом складають рух Fridays for Future. Уся ця безстрашна молодь бореться за своє майбутнє. Майбутнє, яке вони мають змогу сприймати як належне. Але те, як воно виглядає зараз, вони прийняти не можуть. Ми боремося за своє життя. Але не тільки за це. Ми також боремося за майбутнє своїх дітей та онуків, за майбутні покоління, за кожну живу істоту на землі, чию біосферу ми ділимо або руйнуємо. Ми боремося за всіх», – заявила Грета Тунберг на врученні премії.

За її словами, активізм – це дія. Ніхто не може бути занадто малим, щоб щось змінювати. Активістка закликала всіх людей на планеті підтримати кліматичні марші, які відбуватимуться по всій планеті.

«Посол совісті» – найвища нагорода Amnesty International. Нею організація відзначає людей, які проявили унікальне лідерство й мужність у відстоюванні прав людини та використовували свої таланти, щоб надихнути інших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: