Меню & пошук

Пряма трансляція з фестивалю Burning Man

Пряма трансляція з фестивалю Burning Man

[ads-pc-2]

Знімок екрана 2014-08-27 00.15.37

Цьогорічний фестиваль Burning Man вперше в його історії транслюється наживо. Стрім налаштували на сервісі Livestream, і прямо зараз його дивляться кілька тисяч людей, а загальна кількість тих, хто захотів подивитись, уже перевалила за три мільйони. 

Втім, не варто очікувати виступів світових зірок чи яскравих перформенсів: Burning Man не є традиційним фестивалем – оскільки там немає ні лайнапу, ні стандартного набору музичних виконавців, ні облаштованих майданчиків, ні навіть конкретних організаторів. Він проводиться уже більше 10 років, організовується силами кожного, хто приїде туди – і кожен учасник відповідає за власне харчування, побут та культурну програму. Тиждень в пустелі – це вам не жарти.

Тому тут можна побачити диваків з усього світу: тут вам і голі танці посеред ночі, і чудернацькі костюми, і рухаючі механізми, і неймовірні виступи музикантів на саморобних інструментах. Як-то кажуть, кожен сходить з розуму по-своєму :)

Фінал фестивалю – спалення гігантського макету Людини – відбудеться 30 серпня о 21:00 за тихоокеанським часом (західне узбережжя США), тож не проґавте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: