Меню & пошук

Alyona alyona випустила кліп на тему булінгу серед підлітків

Alyona alyona випустила кліп на тему булінгу серед підлітків

Виконавиця захищає жертв насмішок та закликає любити себе


[ads-pc-2]

Реперка alyona alyona випустила новий сингл та кліп на тему булінгу серед підлітків. У ньому виконавиця захищає жертв насмішок та закликає любити себе.

Місяць тому реперка розпочала серію публікації у своєму Instagram, присвятивши їх темі булінгу та цькування серед дітей та підлітків.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

НУ ШО, ЖИРУХА… У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються та залишаються у пам‘яті. В мої роки початкової школи до нас з великих мiст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у рiзних персонажiв — графинь, принцес, снiжних королев тощо. Це вiдбувалося 1-2 рази на рiк. В актовій залi збирався потiк дiтей — а, б, в класи одного року і почерзi фотографувалися. Так от. Цi костюми нiколи на мене не налазили. Залишити мене саму в класi не могли, тому я сидiла в залi i чекала, поки всiх сфотографують. I весь цей час з мене всi сміялися i говорили купу образливих слiв, типу “шо, жируха, не влазиш?”, “ти ж тiльки не мiряй, бо костюм репне i нам нi в чому буде фоткатися”, “Альона, а що, костюм мачухи для тебе не привезли?” і тд. Це були морально тяжкi пару годин, які повторювались кожен рік. Такі моменти не викинеш з пам‘яті. АЛЕ, я та, ким я є. Тепер я сміливо можу ділитися такими історіями і відкрито говорити про це. Не треба боятися, не треба соромитись. Треба залишатися самим собою і рухатись до своєї мети. Якщо ви маєте такі історії, говоріть про це! Тема «хейтерства» має бути відкритою! Дякую @aleksey_durnev, що надихнув на відвертість. Говоріть про це з хештегом #refreshconfidence #освіживпевненість

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Водночас alyona alyona закликає підписників ділитися своїми історіями про булінг, використовуючи хештеги #refreshconfidence #освіживпевненість.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: