Меню & пошук

Показали візуалізацію дубайського музею майбутнього

Показали візуалізацію дубайського музею майбутнього

Приміщення буде зведене у формі ока


[ads-pc-2]

Музей майбутнього в Дубаї зроблять за формою схожим на велике око. Музейний простір у столиці ОАЕ відкриється 2020-го. Однак дизайн інтер’єру та екстер’єру вже зараз отримує нагороди за інноваційні рішення, пише CNN.

Над дизайном працював Шон Кілла, керівник архітектурної компанії Killa Design. Він називає Музей майбутнього наймасштабнішим проектом свого життя. Приміщення буде збудоване з неіржавної сталі. Ззовні будуть відсутні шви. При будівництві використовуються екологічні матеріали та органічні методи склеювання.

«Уся система фасадів є уніфікованою. Це означає, що вікна, ізоляція та гідроізоляція – це все одна система. Такого раніше ніхто не робив», – пояснює Кілла.

Експозиції музею будуть присвячені технологіям, які рухають людство вперед: космосу, екології, штучному інтелекту тощо.

Музей став одним з проектів фундації Dubai Future, яку очолює дубайський правитель шейх Мухаммед бін Рашид Аль Мактум. Він планує зробити місто «центром інновацій та майданчиком для випробування нових технологій». З-поміж інших проектів фонду – впровадження блокчейн-технологій, автономного транспорту, створення новітнього парку відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: