Меню & пошук

В Києві проведуть meetup, присвячений 3D-друку

В Києві проведуть meetup, присвячений 3D-друку

[ads-pc-2]

Main-post

6 грудня в Києві відбудеться подія, присвячена 3D друку та його застосуванню в бізнесі. aDDDitive Meetup об’єднає досвідчених підприємців і мейкерів, щоб відповісти на питання “Навіщо потрібен 3D-друк і як він застосовується в житті і бізнесі?”.

Під час події відвідувачі зможуть розібратися в структурі галузі, побачити застосовні до життя проекти, знайти клієнтів, партнерів або команду для створення нових ідей та бізнесу. Всі стенди та доповіді сфокусовані на практичному використанні адитивних технологій в житті і на виробництві. На заході можна буде відсканувати, створити і роздрукувати свою власну модель, дізнатися як влаштовані принтери і як їх налаштовувати, проконсультуватися з досвідченими підприємцями та мейкерами і послухати надихаючі презентації про тренди і сферах застосування адитивних технологій. 

aDDDitive Meetup буде проходити протягом дня з 10 до 22 години. Подія розділена на три етапи, кожен з яких буде логічно доповнювати один одного:

Business 10:00-13:00

Вранці зберуться підприємці, чий бізнес побудований на 3D-друці і скануванні. Експерти в області маркетингу, продажу і розвитку бізнесу проведуть корисні консультації для бізнесменів. Доступ до цієї частини відбувається за запрошеннями, яке можна отримати, написавши організаторам.

Explore 13:00-18:00

Вдень Fedoriv Hub відкриється для людей, які хочуть побудувати свої проекти на основі адитивних технологій. Тут можна буде вникнути в технологічну та бізнес-структуру галузі, “помацати” можливості, а також знайти постачальників продуктів і послуг. Ця частина буде корисна мейкерам, дизайнерам, моделювальникам, підприємцям і людям які хочуть використовувати 3D друк в щоденній практиці.

Inspire 18: 00-21:00

Увечері провідні експерти галузі розкриють можливості адитивних технологій і розкажуть про їх практичне застосування. Вас чекають практичні кейси, успішні історії і невдачі, після яких мало хто залишиться байдужим до цієї сфери. Увечері буде діяти інтерактивна зона 3D друку і сканування, де кожен охочий зможе познайомитися з адитивними технологіями в дії.

Для створення aDDDitive Meetup свої ресурси об’єднали найактивніші компанії та організації галузі передових технологій.

KHackerSpace – спільнота Hi-Tech інженерів і винахідників, які всього за рік існування проекту зібрали більше 10 принтерів, взяли участь у всіх профільних івентах і стали одним із важливих центрів комунікації по аддитивним технологіям.

3D Printer – центр b2c ринку України, компанія яка продає все що необхідно людям для 3D Печатки і 3D Сканування. Про цей магазин знає кожен, хто займається аддитивним виробництвом.

Mono Filament – виробник українських метеріалів для друку, якість продуктів якого підтверджують багато майстрів по Україні та сусідніх країнах. На даний момент це єдина компанія в Україні, яка займається розробкою нових типів матеріалів.

3DP – перший в Україні виробник домашніх принтерів Kossack3D. Крім створення принтерів, компанія активно популяризує технологію і відкрито ділиться досвідом. Почувши про ідею івенту команда 3DP запитала тільки одне “Чим допомагати і коли починаємо?”.

DA Course UA – онлайн платформа курсів з програмування та інтернет маркетингу з консультаціями від менторів. Здійснює маркетингову підтримку, а також ділиться перспективами онлайн навчання по моделінгу і роботі з 3D принтерами.

Компьютерная Академия “ШАГ” – всеукраїнська мережа центрів оффлайн навчання всьому спектру IT технологій. У київському офісі компанії розташована hi-tech лабораторія, яка активно підтримує розвиток і використовує 3D друк у багатьох своїх проектах.

Забронювати квитки на aDDDitive Meetup можна тут http://meetup.addditive.org/
Вартість участі: від 150 грн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: