Меню & пошук

Деніел Редкліфф, Девід Бекхем, Едді Редмейн та інші зірки прочитають першу книгу про Гаррі Поттера

Деніел Редкліфф, Девід Бекхем, Едді Редмейн та інші зірки прочитають першу книгу про Гаррі Поттера

Записи будуть з'являтися на сайті раз на тиждень.


[ads-pc-2]

В рамках проєкту «Harry Potter At Home», який письменниця Джоан Роулінг запустила для фанатів Поттеріани на карантині, знаменитості прочитають 17 глав першої книги серії — «Гаррі Поттер і філософський камінь». Про це йдеться в блозі проєкту.

Серед тих, хто озвучить книгу: Деніел Редкліфф («Гаррі Поттер»), актор і письменник Стівен Фрай, футболіст Девід Бекхем, акториДакота Феннінг («Одного разу в… Голлівуді»), Клавдія Кім («Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда»), Нома Думезвені (зіграла роль Герміони Ґрейнджер у п’єсі «Гаррі Поттер і Прокляте дитя») і Едді Редмейн («Фантастичні звірі», «Теорія всього»). Матеріали будуть у вільному доступі. 

Першу главу книги — «Хлопчик, що вижив» — вже прочитав Деніел Редкліфф, який зіграв Гаррі Поттера у екранізації франшизи. Решта записів будуть з’являтися на сайті раз на тиждень.

Прослухати аудіо можна на Spotify, а переглянути відео — на сайті «Harry Potter At Home». 

«Harry Potter At Home» — онлайн-платформа за мотивами Всесвіту Гаррі Поттера, де зібрані спеціальні матеріали Bloomsbury і Scholastic, відеоролики про магію, статті, вікторини, головоломки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: