Меню & пошук

Джоан Роулінг запустила сайт «Harry Potter At Home» для фанатів Поттеріани на карантині

Джоан Роулінг запустила сайт «Harry Potter At Home» для фанатів Поттеріани на карантині

Також відвідувачі сайту зможуть безкоштовно завантажити першу книгу серії.


[ads-pc-2]

Авторка Джоан Роулінг запустила сайт за мотивами Всесвіту Гаррі Поттера. Онлайн-платформа має допомогти дітям та фанатам Гаррі Поттера на карантині. Про це Роулінг написала у Twitter: «Батькам, вчителям і опікунам, які стежать за тим, щоб діти розважалися, і намагаються їх чимось захопити, поки ми перебуваємо в ізоляції, може знадобитися трохи магії, тому я із задоволенням запускаю проєкт «Гаррі Поттер вдома». 

На сайті  є спеціальні матеріали Bloomsbury і Scholastic, відеоролики про магію, статті, вікторини, головоломки. «Ми накладаємо на нудьгу заклинання вигнання!», — йдеться в описі на сайті. 

Відвідувачі сайту зможуть безкоштовно отримати аудіоверсію книги «Гаррі Поттер і філософський камінь» англійською мовою на платформі Audible. У квітні також безкоштовно буде доступна електронна версія першої частини книги.

«Вже понад двадцять років Гоґвортс є порятунком для всіх: читачів і шанувальників, молодих і дорослих. У такий дивний для нас час ми хочемо привітати вас у Гоґвортсі, який стане відпочинком для вас, вашої родини й тих, про кого ви дбаєте», — йдеться у релізі проєкту.  

Оновлення платформи будуть з’являтися на сторінках Wizarding World у Twitter, Instagram та Facebook або через розсилку на електронну пошту. 

Раніше перше видання книги «Гаррі Поттер і філософський камінь» продали за $152000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: