Меню & пошук

Печеру, в якій застрягли тайські діти-футболісти, перетворять у музей

Печеру, в якій застрягли тайські діти-футболісти, перетворять у музей

Також у Голівуді планують зняти фільм про дитячу футбольну команду.


[ads-pc-2]

Комплекс печер на півночі Таїланду, де 12 дітей-футболістів та їх тренер застрягли на два тижні, планують перетворити в музей. Окрім того, дві кінокомпанії зацікавлені в зйомці фільму про рятувальну операцію. Про це повідомляє BBC.

Рятувальники пояснюють, що музей міг би показати, як розгорталася рятувальна операція. Такий музей став би «дуже привабливими» місцем для Таїланду.

«Місцевість стане живим музеєм, який показуватиме, як розгорталася операція», – заявив на прес-конференції Наронгсак Осоттанакорт, голова рятувальної місії.

Поки невідомо, чи музей працюватиме цілий рік, адже з липня до жовтня в Таїланді триває сезон злив. Саме через зливу хлопці-футболісти та тренер опинилися в полоні всередині печери.

Нагадаємо, 23 червня команду Вайлд Боар оголосили зниклими, 2 липня рятувальники знайшли їх в печері, після чого почали розмірковувати над варіанти їх звільнення. Рятувальна операція завершилася у вівторок, 10 липня. Усіх дітей та тренера дістали з печери, вони живі і зараз відновлюються в лікарні.

Фото: US Department of Defense

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: