5 блогерів, які руйнують стереотипи про красу
5 блогерів, які руйнують стереотипи про красу
Чому зайва вага, протези, обвислі груди чи синдром Дауна не заважають бути привабливими
[ads-pc-2]
Ці люди змінюють уявлення про усталені норми краси, активно висловлюють свою позицію в соцмережах і закликають інших не соромитися свого тіла. Розповідаємо, як веснянки, протези, зайва вага, синдром Дауна та обвислі груди надихають тисячі людей полюбити себе.
Як тренерка з йоги показує, що із зайвою вагою можна бути спортивною
Джессамін Стенлі – інструкторка з йоги у США, яка повністю руйнує стереотипи про фізичну підготовку людей із зайвою вагою та зовнішність тренера з йоги. За її словами, відвідувачі її класів спершу можуть недооцінювати її, адже звикли до образу стрункої інструкторки зі світлою шкірою, проте до кінця тренування вони кардинально змінюють свою думку.
Джессамін почала відвідувати класи з йоги 2011 року, а згодом пішла на курси інструкторів. Також вона почала регулярно викладати відео та фото своєї домашньої практики у білизні або ж зовсім без неї, надихаючи людей не соромитися власного тіла і займатися спортом, незалежно від ваги та зовнішності.
Зараз Джессамін викладає йогу в різних країнах світу, написала книжку про йогу та любов до себе і випускає подкасти про лайфстайл, йогу та бодіпозитив. Сама вона називає себе товстою жінкою і вважає своє тіло привабливим.
Як обвислі груди допомагають жінкам полюбити своє тіло
23-річна блогерка Чідера Егеррю з Лондона, відома в Instagram як The Slumflower, за допомогою одного поста розпочала глобальний рух #SaggyBoobsMatter. Він надихає тисячі жінок з усього світу не соромитися власних грудей різних розмірів та форм і викладати в соцмережі власні фото, не приховуючи недосконалості тіла.
Усе почалося з випадку, коли Чідера захотіла виставити в Instagram своє фото в топі. Через великий виріз її груди виглядали непружними. Незважаючи на те, що дівчина хвилювалася з приводу реакції підписників на «обвислі груди», вона завантажила зображення з роздумами про те, як сприймають жіноче тіло та хештегом #SaggyBoobsMatter.
«Якось я вирішила перейти за хештегом #SaggyBoobsMatter. Тоді я не знала, що почала цілий рух, а просто висловила те, що обвислі груди дійсно мають значення», – розповіла Чідера в коментарі для Mashable.
Зараз за цим хештегом можна знайти більше 6 тисяч фото, в яких жінки показують недосконалості свого тіла та пишуть про те, як намагаються прийняти себе.
Як зовнішність, над якою насміхались, допомогла зробити кар’єру
Ральф Суффран – модель, який знімається для брендів як Diesel, Adidas, Calvin Klein та відомий своєю незвичайною зовнішністю – великою кількістю веснянок на обличчі та тілі. У дитинстві через цю особливість його постійно дражнили однолітки. У старшій школі Ральф захопився спортом, що допомогло йому «перетворити своє тіло на твір мистецтва», – розповів він в інтерв’ю Vogue.
Модельна кар’єра Ральфа розпочалася завдяки фотографу Аарону Тейлору, якого зацікавила зовнішність Ральфа. Він вперше сфотографував хлопця, коли йому було 13 років, а потім час від часу знімав безкоштовно. 2015 року Аарон завів сторінку Ральфа в Instagram, і з цього моменту почалася його модельна кар’єра.
Як втрата ноги не завадила модельній кар’єрі і танцям
Бразильська модель Паола Антоніні, яка втратила ногу під час автокатастрофи, продовжила вести активний спосіб життя, займатися танцями та фітнесом, подорожувати і ділитися своєю історією в Instagram, де зібрала вже 2,5 мільйони підписників.
Коли Паолі було 19, її збив автомобіль, а лікарям довелося повністю ампутувати її ногу. Дівчині виготовили протез, який дозволяє їй залишатися активною, танцювати і займатися спортом. Також Паола продовжує свою модельну кар’єру. Вона не приховує свій протез під довгим одягом і регулярно показує його на фото та відео, аби довести, що навіть без ноги можна залишатися активною та привабливою.
Зараз вона активно займається благодійністю і допомагає адаптуватися іншим людям, які втратили кінцівки.
Як синдром Дауна не завадив взяти участь в конкусі «Міс Міннесота»
Американка с синдромом Дауна Микайла Холмгрен вперше взяла участь в конкурсі краси «Міс Міннесота» та отримала нагороду за силу духа, відвагу та ентузіазм.
Милайла професійно займається танцями і працює хореографкою. У своєму Instagram вона надихає інших людей з синдромом Дауна бути активними і кидати собі виклик, а також допомагає людям з інвалідністю разом з організацією Best Buddies.