Меню & пошук

20 марафонців у Кейптауні бігли із саджанцями за спиною

20 марафонців у Кейптауні бігли із саджанцями за спиною

Рекламували кампанію із висадки 2000 дерев


[ads-pc-2]

Під час щорічного марафону в Кейптауні 20 екоактивістів бігли із саджанцями за спиною. У такий спосіб вони пропагували кампанію з висадки 2000 нових дерев та збирали на неї кошти. Група активістів на національному рівні бореться за озеленення країни, яке в майбутньому допоможе в боротьбі з посухою та зміною клімату, пише Reuters.

Річ у тім, що торік у Кейптауні була найбільша за останні 100 років посуха. Місцеві чиновники створили громадські пункти з водопостачання та ввели норми використання води. А місцеві підприємці вклали $3,7 мільйона на вирубку так званих шкідливих дерев, які споживають забагато води. Це мало вивільнити й заповнити водойми та річки мільярдами літрів води.

Натомість екоактивісти запропонували альтернативу – висадку дерев, яким необхідно мало вологи. Адже, на їхню думку, вирубка лісів призведе до ще гірших наслідків.

У цілому з 2001 по 2018 рік Південна Африка втратила 1,34 мільйона гектарів деревного покриву. Це 22% усіх лісів у країні. Тож активісти намагаються довести: знищення лісів – не панацея від кліматичних змін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: