Меню & пошук

#ЩедрийВівторок: 10 добрих справ, які можна зробити 27 листопада

#ЩедрийВівторок: 10 добрих справ, які можна зробити 27 листопада

Ділися часом, талантами або грошима


[ads-pc-2]

#ЩедрийВівторок – це всеукраїнський день добрих справ, який пройде 27 листопада. Цього року Україна вперше приєдналася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у вівторок після Дня подяки люди в 154 країнах світу проводять благодійні акції, роблять добрі справи та поширюють це у соцмережах.

Взяти участь і провести свою акцію можуть благодійні організації, бізнеси, бренди, заклади, університети, школи та кожен охочий.

Зібрали 10 благодійних активностей, до яких ти можеш приєднатися 27 листопада. Ділитися можна часом, грошима і талантами.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Щедрий Вівторок (@giving_tuesday_ua)

Що: Тимчасові добрі тату

Хто проводить: Клуб Добродіїв & Cosmopolitan Ukraine

Що робити: Купити набір тимчасових тату, створених #ЩедримВівтороком у партнерстві з Cosmopolitan Ukraine. Він коштує 200 гривень, а всі виручені кошти підуть на освітні програми Благодійного Фонду «Клуб Добродіїв» для дітей-сиріт. «Клуб Добродіїв» пропагує ідею давати сиротам знання, навички, можливості, а ще здійснює їхні мрії.


Що: Tabletochki Giving Tuesday Dinner 2018

Хто проводить: Благодійний фонд Tabletochki

Що робити: Прийти на благодійну вечерю від «Таблеточки» у Fairmont Grand Hotel Ballroom. Обіцяють коктейлі з цікавими людьми, святкову вечерю та виступи музикантів, які підтримують фонд. Благодійна пожертва за вхід на вечірку – 10 000 гривень. Кошти спрямують на придбання нейрохірургічного мікроскопа для відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит». Його вартість близько 5 мільйонів гривень. Обладнання допоможе лікарям рятувати до 80 дитячих життів щороку.


Що: Добра прикраса від SOVA jewelry house

Хто проводить: Ювелірний дім SOVA & Щедрий Вівторок

Що робити: Купити прикрасу від ювелірного дому SOVA. Вона спеціально створена до Всеукраїнського дня добрих справ, а третину від вартості кожної (150 гривень) перерахують благодійному фонду «Таблеточки».


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Щедрий Вівторок (@giving_tuesday_ua)

Що: Збір коштів на сенсорну кімнату для дітей, постраждалих від збройного конфлікту у Луганській області

Хто проводить: СОС Дитячі Містечка Україна

Що робити: Надіслати SMS зі словом «родина» на номер 88070*. Кожне повідомлення – 10 гривень на реабілітацію травмованих дітей.

Також можна написати у соцмережах, що для тебе означає родина, з хештегом #GivingFamilyDay і #ТериторіяЗцілення та запросити друзів долучитися до святкування Дня добрих справ і SMS-благодійності.

Третій варіант – пожертвувати будь-яку суму на сайті організації.

СОС Дитячі Містечка Україна збирає кошти на сенсорну кімнату для дітей, постраждалих від збройного конфлікту в Луганській області. Сенсорна кімната – це приміщення зі спеціальним стимуляторами, що спрямовані на різні органи чуття, для роботи психолога та корекційного педагога з дітьми. Такі заняття допоможуть дітям, які мають сенсомоторні порушення, отримали травми війни, дітям з синдромом раннього дитячого аутизму і тим, хто має затримку психомоторного і мовного розвитку. Також сенсорна кімната може допомогти дітям, які пережили насильство або інші стресові ситуації. Ця кімната буде знаходитися у соціальному центрі СОС Дитячі містечка Україна у Сєвєродонецьку.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Щедрий Вівторок (@giving_tuesday_ua)

Що: День спонтанного добра до тварин

Хто проводить: UAnimals

Що робити: Проявити добро до тварин у будь-якому форматі – взяти собаку або кота з притулку або надіслати гроші притулку для ведмедів WHITE ROCK Bear Shelter, в якому живуть тварини, врятовані з цирків, притравочних станцій і ресторанів. І це ще не все – UAnimals додаватиме більше ідей для спонтанної допомоги тваринам.


Що: Подаруй день

Хто проводить: Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»

Що робити: Перерахувати денну зарплату за 27 листопада на користь дітей, які перебувають в реабілітаційному центрі «Джерело» у Львові. Центр запрошує долучитися до акції львівські компанії.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Щедрий Вівторок (@giving_tuesday_ua)

Що: Донорська акція Добрий Вівторок

Хто проводить: Благодійний донорський проект Zdai Blood

Що робити: Здати кров для дітей, які проходять лікування в Інституті раку. Початок о 10:00 в Національному Інституті Раку.


Що: Безкоштовні консультації лікарів у медичних центрах «100% життя»

Хто проводить: БО «100% життя»

Що робити: Пройти безкоштовну консультацію невропатолога, гінеколога, психіатра, інфекціоніста, проктолога, інших спеціалістів у медичних центарах «100% життя» у Києві та Полтаві. Або пройти швидкий тест на ВІЛ.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Щедрий Вівторок (@giving_tuesday_ua)

Що: Щедрий КМАркет

Хто проводить: Студентська організація «Спудейське братство НаУКМА»

Що робити: Прийти на Щедрий маркет у Києво-Могилянській академії 27 листопада о 13:00 в Колізеї, що на другому поверсі КМЦ. Тут проходитимуть лекторії, квести, аукціон побачень та багато інших активностей. Усі виручені кошти підуть на лікування Ярослава Спічека – студента КМА, який від народження хворий на муковісцидоз, зараз переживає хронічне обструктивне захворювання легень і потребує трансплантації легень.


Що: Pro bono лекторій

Хто проводить: Pro Bono Club Ukraine у партнерстві з ПеремогаSpace

Що робити: Прийти на одну з п’яти безкоштовних лекцій від експертів з бізнесу, які поділяться знаннями, щоб підтримати третій сектор і посприяти соціальним змінам в Україні. Лекторій буде корисний для для соціальних інноваторів, соціальних проектів, соціальних підприємств, громадських організацій, благодійних організацій та фондів і тих, хто хоче робити щось хороше у третьому секторі.


Більше добрих справ шукай у подіях на Facebook. Ти також можеш ініціювати власну акцію добра та долучити до неї людей або ж просто зробити добрий вчинок і розповісти про це у соцмережах з хештегом #ЩедрийВівторок, аби ще більше поширювати вірус добра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: