Меню & пошук

У лондонському аеропорту клієнтам видаватимуть багаторазові чашки для кави

У лондонському аеропорту клієнтам видаватимуть багаторазові чашки для кави

Послуга буде доступна в аеропорту Гатвік


[ads-pc-2]

У другому за величиною аеропорту Лондона – Гатвіку – стартує кампанія зі зменшення відходів.  Starbucks пропонує своїм клієнтам каву на винос у багаторазовій для користування тарі, пише The Guardian.

З цього тижня клієнти можуть купити каву перед посадкою у багаторазовому стаканчику. А перед посадкою на рейс залишити тару в призначеному для цього місці. Стаканчики продезинфікують, оброблять належним чином та знову виставлять для користування.

У такий спосіб аеропорт і Starbucks хочуть зменшити кількість «одноразового» сміття.

Використання багаторазових чашок у Великій Британії у всіх кавових мережах щомісяця зростає завдяки знижкам та активним промоакціям. Однак, за неофіційними даними, споживачі, як правило, не приносять чашки з собою, коли збираються у відпустку.

Тому Starbucks планує найближчим часом ввести в обіг 2 тисячі багаторазових чашок по всьому Південному терміналу Гатвіка. Це може суттєво зменшити кількість паперових стаканчиків, які використовуються щодня. Наприклад, якщо всього 250 клієнтів обиратимуть багаторазову чашку щодня, то більше 7000 паперових стаканчиків можна буде зберегти за один місяць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: