Меню & пошук

5 порад від Тома Форда для сучасних чоловіків

5 порад від Тома Форда для сучасних чоловіків

[ads-pc-2]

Том Форд – відомий американський дизайнер, магазини якого відкриті в Нью-Йорку, Мілані, Токіо та Дубаї, а віднедавна – і режисер номінованого на Оскар фільму A Single Man. В нещодавньому інтерв’ю журналу Another Man Форд поділився власним баченням того, як повинен себе поводити сучасний чоловік-джентельмен.

1. Ви повинні показувати найкращу версію себе, коли виходите на люди. Вихід у світ – це шоу для людей, які знаходяться поруч з вами.

2. Джентельмен сьогодення має працювати. Люди, які не працюють, дуже нудні. Ви повинні бути пристрасними, ви повинні бути зайнятими, ви маєте приносити щось у цей світ.

3. Манери насправді є дуже важливими і показують нам, які речі є необхідними. Я завжди відкриваю двері перед жінками, допомагаю знімати пальто і я повинен бути впевнений, що жінка йде внутрішньою стороною вулиці. Вставайте, коли хтось сідає за або покидає ваш столик.

4. Не будьте претензійними, расистськими або сексистськими, і не судіть людей за їх образ.

5. Чоловік ніколи не повинен носити шорти в місті. Шльопанці і шорти ніколи не є доречними в місті. Шорти варто носити лише на тенісних кортах та на пляжі.

А для тих, хто хоче на власні очі побачити, які ж вони – призабуті манери чоловіків – радимо переглянути серіал Mad Men.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: