Меню & пошук

11 цитат від першого землянина на Місяці

11 цитат від першого землянина на Місяці

[ads-pc-2]

Вчора у віці 82 років помер Ніл Армстронг, астронавт, який першим ступив на поверхню Місяця 20 липня 1969 р. У вересні 1962, пройшовши відбір із майже 250 кандидатів, Ніл Армстронг та Еліот Сі стали першими цивільними пілотами, що були зараховані у другий набір астронавтів NASA. Після довгих тренувань та першого польоту в космос, він був призначений командиром корабля “Аполло 11”, котрий згодом відправив його до вічної слави.

Чому б не згадати деякі з цитат геніальної людини?

«Я думаю, що ми полетіли на Місяць, тому що це в природі людини – стикатися з труднощами. Це в природі її внутрішньо глибокої душі… ми зобов’язані робити всі ці речі так само, як лосось повинен плисти проти течії».

«Хвилюючою частиною для мене, як пілота, була висадка на Місяці. Це був час, коли ми добилися національної мети висадити американців на Місяці. Захід на посадку був, безумовно, самою важкою і складною частиною польоту. Ходіння по місячній поверхні було дуже цікавим, але це було те, на що ми дивилися як на досить безпечне та передбачуване. Тобто почуття захоплення супроводжувало посадку, але не прогулянку».

«Мабуть, я був менше схвильованим, ніж більшість людей, які дивились посадку з Землі».

«Пілоти не відчувають особливої радості при ходьбі: пілоти люблять літати. Пілоти зазвичай пишаються хорошою посадкою, а не тим, що виходять з літаючого апарату».

«Раптом, я зрозумів, що ця крихітна горошина, красива і синя, була Землею. Я підняв великий палець і закрив одне око, і мій великий палець знищив планету Земля. Я не відчув себе гігантом. Я відчував себе дуже, дуже маленьким».

«Це була найбільш низькооплачувана робота, яку мені запропонували після закінчення коледжу, але озираючись назад, я думаю, що це був правильний вибір».

«Я вважаю, що кожна людина має обмежене число серцевих скорочень. Я не збираюся витрачати жоден зі своїх марно».

«Таємниця створює цікавість і це лежить в основі людського прагнення до розуміння».

«Я люблю вчити. Я люблю дітей, тільки вони розумніші, ніж я. Це справжній виклик».

«Машини стають кращими, але, на щастя, ще є місце для нас, гомо сапієнсів та якась причина, щоб продовжувати існувати».

«Я намагаюся виконувати свої зобов’язання, але я просто не коментую теми, в яких я не компетентний».

via Quoteswise, Thinkquest

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: