Меню & пошук

Правила життя Мадонни

Правила життя Мадонни

[ads-pc-2]

Мадонна

Сьогодні Мадонна вперше дасть свій сольний концерт в Україні, і ми не могли оминути увагою цю цікаву подію – адже чи не вперше зірки світового масштабу почали нарешті відвідувати нашу країну. Ви можете не любити Мадонну, відносячи її до класу попси, але не погодитись з тим, що вона справила значний вплив на світову музику, важко.


Елвіс  король, а я королева. Я казала вам, що мій день народження співпадає з річницею його смерті?

Гроші не мають для мене особливого значення. Чим більше у тебе грошей, тим більше проблем. А ось слава – вона як наркотик. Вона заповнює порожнечу всередині тебе.

Я не буду щаслива, поки не зрівняюся за популярністю з Богом.

Зовнішність оманлива. У дитинстві я була старанною ученицею, зразковою дитиною. Ніколи не сварилася з батьком, не брала наркотиків і не тікала з уроків. А потім, років у тридцять, як з ланцюга зірвалася.

Чому навчило мене життя? Поступатися. Це не означає проявляти слабкість: просто я зрозуміла, що можна тиснути на людей і тероризувати їх, а можна домагатися свого більш витонченими засобами.

І ще один урок я засвоїла: у жодному разі не можна говорити пресі, що аргентинський президент дивився на бретельку твого ліфчика. Особливо, якщо ти хочеш повернутися в Аргентину.

Я, як і раніше, терпіти не можу так зване правильне життя. Якщо від мене чогось чекають, саме цього я робити не хочу.

В дитинстві я вірила в Бога  палко, як це буває з підлітками. Ісус був кимось на кшталт кінозірки, моїм головним кумиром. Тепер церква стала для мене як би притулком, вона дає мені відчуття єднання з людьми. Я можу не погоджуватися з її догмами і доктринами, і тим не менш брати участь в церковних обрядах.

Втрата невинності? Я дивилася на це як на один із способів зробити кар’єру.

В очах багатьох людей материнство зробило мене більш гідною поваги і більш прийнятною. Так би мовити, більш зручною для вживання. З іншого боку, не думаю, що народження дитини позбавило мене сексуальності. Сьюзен Сарандон, Мішель Пфайфер – вони ж все ще сексуальні, правда? Якщо ти сексуальна – значить, сексуальна, немає в тебе дітей або їх вже п’ятеро.

Краще рік прожити тигром, ніж сто років вівцею.

Мені важко було зрозуміти свого батька, поки у мене самої не з’явилися діти.

У Голлівуді мало людей, які читають книги не для того, щоб робити за ними фільми. Зрештою, саме тому я і переїхала до Англії. Не хочу гнати бочку на Америку, але я справді вважаю, що англійці розумніші. Крім того, в Лондоні мені якось спокійніше. Я живу на Марбл-арч, тут одні арабки в паранджі. Ніхто не звертає на мене жодної уваги.

Мій страх перед чимось зазвичай означає, що я повинна це зробити.

За зовнішньою товариськістю екстравертів часто ховається боязкість. Подібне буває з чоловіками: на вигляд справжній герой, а всередині не впевнений у собі. Це схоже на вправу, яку ви повинні виконувати, якщо хочете змінитися.

Я справжній трудоголік і не уявляю себе без роботи. Звичайно, я маю намір змінюватися, рости і цікавитися різними речами. Тільки не йти на відпочинок!

У душі я все та ж дівчина, що колись продавала в кафе пончики. Та сама, яку вигнали з роботи за те, що їй раптом прийшло в голову облити всіх відвідувачів варенням – начинкою для цих самих пончиків.

Як я могла стати іншою з таким ім’ям  Мадонна? З мене могла вийти або черниця, або те, що вийшло. Інших варіантів не було.


Madonna by Serhiy Pishkovtsiy on Grooveshark

Переклад via Esquire

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: