Меню & пошук

Чому не варто заздрити успішним людям?

Чому не варто заздрити успішним людям?

[ads-pc-2]

Чому не варто заздрити успішним людям

Мало кому подобається відчувати заздрість, але побороти її, здається, неможливо. Чи є ті, хто якимось чарівним чином позбавлений цього роз’їдаючого почуття? Кожен з нас хоча би час від часу скрипів зубами, ледве стримуючи злість до людини, яка набагато щасливіша та успішніша, чи не так? І особливо прикро, коли об’єкт успіху того ж віку, що й ви. Тут порівняння не уникнути, і що ж виходить: ви в 25 все ще сидите на тій самій роботі, на яку влаштувались після закінчення ВУЗу, а в іншого – уже ого, власний непоганий бізнес, крутий автомобіль і сімейний відпочинок за кордоном. Заздрість! Знайомо? Тоді поради з цієї статті для вас: вони допоможуть якщо не позбавитись, то хоча би притупити це почуття.

1. Ви найчастіше не маєте жодного уявлення про те, як ці люди, успіху яким ви заздрите, живуть насправді. Можливо, весь їхній успіх – це лише видимість, і не більше.

2. Припиніть фокусуватись на оточуючих, сфокусуйтесь на своєму власному розвитку. Зайва стурбованість успіхами інших забирає у вас час, який ви можете витратити на досягнення власних цілей.

3. Що для вас успіх? Ви вірите у те кліше, до якого прагне більшість людей: «Успіх – це багато грошей, статус у суспільстві, сім’я»? Дайте власне визначення успіху. Що потрібно саме вам? От і прагніть цього.

4. До речі, будьте готові іноді спостерігати епічну картину повного руйнування успіху того, кому ви колись заздрили. Таке буває.

5. Ви не зробите більше, ніж здатні зробити. Якщо ви вірні своїм життєвим цінностям і повністю віддаєтесь своїй справі, то ваше життя пройде так, як і повинно.

6. Якщо вас раптом застав зненацька жахливий приступ невпевненості в собі, то кожен із своїх сумнівів напишіть на аркуші паперу. Перечитайте їх ще раз, викиньте у сміття, і викиньте зі своєї голови. І не забудьте копнути цей смітник!

7. Активно працюйте над тим, щоб навчитись бути вдячним за те, що ви маєте, кожен ранок. Найщасливіші люди вдячні за все, що мають, і тому живуть у міцній згоді зі своїми вродженими талантами.

8. Перш ніж прочитати 9-й пункт, подумайте про те, що ймовірно є хоча би одна людина, яка вважає вас дивовижним. Спробуйте подумати, що ця людина відчуває.

9. Всесвіт неймовірно величезний, глибокий та вражаючий, хіба не так? Як можна переживати через якусь зарплату, коли саме в цю мить десь народжується наднова зірка? :)

10. Це марафон, а не спринт. Досягнувши фінішу, ви зрозумієте, що все життя намагались обігнати самого себе.

via Quora, Lifehacker, photo via retrotendence

 Більше корисного – у потоці Поради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: