Меню & пошук

5 цікавих блогів про стиль

5 цікавих блогів про стиль

[ads-pc-2]

5 цікавих блогів про стиль

Гарний смак та відчуття стилю загубилися серед щоденних клопотів для більшості з тих, хто не має відношення до індустрії моди чи вважає, що краватку-метелик можна одягнути лише раз на рік, відвідуючи театр. Як наслідок, ринок переповнений одноманітним чорно-сірим вбранням сумнівної якості, від одного погляду на яке втрачається бажання експериментувати.

Жіноча половина, у своїй більшості, намагається поповнити гардероб більше орієнтуючись на кількість, чоловіча ж – ненавидить сам процес, плавно переходячи з-під опіки мами (яка завжди приносила джинси чи футболку, повертаючись з роботи) під опіку дружини (котру легше чекати в черзі до каси). Проте, одяг, як і вміння його носити, залишається невичерпним джерелом натхнення та самовираження. Частиною мистецтва, на рівні з кінематографом чи фотографією.

Я відібрав для вас 5 блогів, які розповідають фото-історії тих, хто не боїться експериментувати і показувати це навколишнім. Разом з ними я вірю у гарний смак, відчуття стилю та яскраву повсякденність.

Nick Wooster, nickwooster.com

Nick Wooster

Персональний блог відомого модного консультанта Ніка Вустера (Nick Wooster).  Особисто я вважаю його іконою стилю. Сотні захоплюючих образів, карколомні поєднання різних стилів та культур, закулісся відомих брендів та тізери їхніх робіт – далеко не повний перелік того, що ви знайде в цьому блозі. Часто, моделлю виступає сам Нік, одягаючи дружні йому бренди, пошите на замовлення та власні напрацювання.

The Sartorialist, thesartorialist.com

The Sartorialist

Блогер та фотограф Скотт Шуман (Scott Shuman) cтворив The Sartorialist, як він сам пише, для реалізації двостороннього діалогу між світом моди та його зв’язком з повсякденним життям. Переконаний, йому вдалося це на славу. Ви не побачите на Сарторіалісті нудних одноманітних моделей, крокуючих подіумом у футуристичних, для пересічного мешканця планети Земля, вбраннях. Натомість, у рубриці “On The Street..” цілком можливо побачити й своє фото, за умови, якщо опинитеся зі Скоттом на одній вулиці.

Street Etiquette, streetetiquette.com

Street Etiquette

Ще одна історія про те, як хобі перетворилося в улюблену роботу. Джошуа Кіссі (Joshua Kissi) та Тревіс Гамбс (Travis Gumbs) заснували свій блог Street Etiquette у 2008 році, щоб демонструвати стиль, використовуючи культурний, історичний та міський підтекст. Їхні роботи складені з примірників усіх частин світу та епох, що забезпечує воістину унікальний погляд на чоловічий одяг. Зараз хлопці консультують бренди, займаються фотографією, дизайном та аналітикою трендів, завдяки чому контент блогу набрав ваги серед професіоналів.

 

Stylites, stylites.net

Stylites

Те, що ми зараз бачимо на сторінках Stylites, велика випадковість. Спочатку, це був персональний блог Нелса Фрая (Nels Frye) з його роздумами про життя та рефлексіями. Та у 2007 там з’явилося випадкове фото китайського жебрака, зроблене блогером дорогою додому. Згодом Нелс почав фотографувати на вулиці тих, хто на його думку мав гарний вигляд. Світлини почали публікувати китайські журнали, що зіграло роль каталізатора для їх поширення.

 

JackandJil, jakandjil.com

JackandJil

Створений відомим фотографом Томмі Тоном (Tommy Ton), який знімає для GQ та Style.com, блог вважають прообразом того, як має виглядати фотографія “на ходу”. Адже особливістю його вуличних зйомок є несподіванка. Томмі не зупиняє майбутніх героїв своїх фотосетів і залишає, завдяки цьому, природню легкість. Модні журнали навіть друкували перелік правил, як потрапити до кадру Тона та чудово виглядати на його фотографіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: