Меню & пошук

Bright Inside: українські сумки з підсвіченням всередині

Bright Inside: українські сумки з підсвіченням всередині

[ads-pc-2]

DSC_3447

Хороші ідеї мають цікаву властивість приходити до нас у найнесподіваніші моменти та місця. Так трапилось і з Ольгою Мінко, яка разом з чоловіком започаткувала власний бренд жіночих сумок з підсвіченням всередині – Bright Inside. Ольга розповіла нам про те, як народилася така ідея і чому жінки полюбили сумки від Bright Inside. 

minko– Як прийшла ідея зробити сумки з підсвіченням?

– Ідея створити сумки з підсвіченням прийшла випадково та осінила своєю унікальністю та зручністю. Напевно, цей день я ніколи не забуду: одного разу, спілкуючись із колегами по роботі і в цей же час намагаючись знайти свій телефон у сумочці, я голосно побажала, щоб врешті-решт в жіночих сумках з’явилось світло. Згадую, що сказавши це, декілька секунд не могла поворушитися – це була та сама ідея, на яку я чекала! Ідея корисного, унікального та зручного продукту. Ідея, яка чомусь досі залишалась не втіленою. Пам’ятаю, що прийшовши додому, загітувала чоловіка настільки, що в той же вечір ми взялися до роботи.

Спочатку був пошук інформації щодо варіантів освітлення – ми шукали надійне рішення, адже на долю жіночої сумки випадає безліч випробувань на міцність!
Технічними розробками керував чоловік, а я займалась маркетингом: необхідно було розробити загальну концепцію продукту. І знову осяяння, як це завжди буває з хорошими ідеями: сумка, що ховає в собі світло, яке відкриється тому, хто зазирне до неї, підкреслює унікальність та внутрішню яскравість свої володарки. Жінка, яскрава всередині – Bright Inside! Обравши назву, концепцію та рішення для внутрішнього підсвічення, ми поекспериментували з матеріалами: у нас є сумки зі шкіри, екошкіри та тканини – готовий продукт за будь-яких умов має виглядати яскраво та елегантно ззовні та всередині.

DSC_2999

BI2013FW-white-pr2

 

unnamed (4)

– Яким чином відбувається їх виготовлення? Які складові процесу? Чи багато часу займає виготовлення однієї сумки?

– Процес виготовлення сумок з підсвіченням складається з декількох етапів. Перш за все, узгоджуються ескізи моделей для конкретної колекції, обираються матеріали та кольори, розроблюються тематичні принти. Ми співпрацюємо з декількома фабриками, які мають свою спеціалізацію: одні виконують замовлення зі шкіри, інші виробляють неймовірні речі з тканиною. Паралельно з пошивом сумок відбувається виготовлення схеми внутрішнього підсвічення, яка потім вшивається в сумку. Ми намагаємось максимально оптимізувати виробничі процеси, тим самим прискорюючи появу готових сумок.

DSC_2778– Що кажуть жінки, які вже почали користуватись Bright Inside, ваші перші клієнти?

– Жінки вражені! Кажуть, що дуже швидко звикають до зручності внутрішнього підсвічення, коли всередині все видно і не треба довго щось шукати та витягувати всі речі з сумки. Що після сумок Bright Inside важко повертатись до своїх звичайних сумок. Комфортність користування сумкою Bright Inside ще й в тому, що світло «вмикається» тільки при відкритті сумочки, воно не світить в очі, а «направлено» вниз. Така кількість позитиву та задоволення від споживачів – найсильніша мотивація та підтвердження, що ми на вірному шляху.

– Чи безпечними є такі сумки у побуті? (електрика, і т.д.)?

– Сумки з внутрішнім підсвіченням Bright Inside повністю безпечні. Живлення внутрішньої підсвітки відбувається від звичайної батарейки, яку легко замінити, а всі елементи підсвічення надійно закріплені та сховані всередині індивідуально викроєних форм. В середньому однієї батарейки вистачає на 3-4 місяці.

– Чи плануєте розробити ще якісь аксесуари чи нові товари в цьому напрямку?

– Поки що плануємо втілювати сумочну тему: зараз ми зосередженні на розширенні модельного ряду: розробляємо моделі сумок на ремені через плече (великих та малих) та портфелів. В майбутньому хочу розроблювати колекції у співпраці з відомими дизайнерами, поєднуючи з ними натхнення та ідеї. Щодо нових аксесуарів, ми будемо дотримуватись концепції бренду Bright Inside і створювати яскраві та корисні речі, що будуть підкреслювати індивідуальність кожної дівчини. Сьогодні це – сумки, та для нових ідей ми завжди відкриті, і хто знає, коли нове натхнення зійде для яскравих звершень!

bright-inside.com.ua

Facebook

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: