Меню & пошук

Культ бороди: чому, яка й навіщо?

Культ бороди: чому, яка й навіщо?

[ads-pc-2]

Не те, щоб до Нового року залишався тиждень, і прийшов час підводити підсумки року, але важко не помітити величезну кількість матеріалів на тему бороди, які з’явилися останнім часом. Про це свідчать не лише модні журнали, а й стрічка в соцмережах. З долею гумору 2013-й рік можна сміливо назвати Роком Бороди:)

Проте, є одне дуже важливе уточнення: не слід плутати триденну щетину з бородою! Бо для справжньої бороди потрібні терпіння, час та догляд. Якщо ж ви все ще вагаєтеся, відрощувати чи ні, то, можливо, ці аргументи будуть для вас корисними.

Чому?

beard_08

Заглиблюючись в історію, варто зауважити, що борода вказує на багатство роду свого власника. Саме тому на Русі чоловік без бороди вважався жалюгідним і нікчемним.

Зараз, в епоху хіпстерів і популярності образу стильного мужика “з бородою і тату”, такий хлопець викличе повагу навіть в очах бабусь біля під’їзду. У чому вони, звичайно, ніколи не зізнаються.

beard _078

Борода не тільки підкреслює брутальність і гарячий темперамент, а й притягує увагу прекрасної половини людства. Британські вчені (як же без них) довели , що густа борода свідчить про хороший гормональний фон чоловіка, і жінки підсвідомо сприймають наявність бороди як свідчення готовності до створення сім’ї. А там вже дерево, будинок і син. Все як у людей.

beard_11

Вчорашні метросексуали поступилися місцем ретросексуалам. Борода додає солідності, а вуса асоціюються зі стресостійкістю. Багато чоловіків також впевнені, що це прекрасна можливість надати своєму вигляду зрілої брутальності, агресивності й сили.

Якщо цього замало, то от ще 5 причин для того, щоб відростити бороду:

1) Твоя дівчина може бути впевнена в тому, що поруч з нею справжній брутальний чоловік. Простіше кажучи – геть жіночність!

2) При належному догляді борода додає образу солідності, пропорційності фігурі, допомагає приховати той чи інший дефект обличчя, коригує його форму.

3) Від бороди тепло. Вона гріє краще за будь-який шарф. А ще з нею може гратись ваш кіт.

beard_07

4) Є така приказка: “Мовчи, за розумного зійдеш”. Те ж саме і з бородою. Якщо ви мовчазний і бородатий, то легко можете створити образ інтелектуала.

5) Класичний бородань відрізняється надійністю і витримкою. Борода – вірна ознака доброти і широкої душі.

Яка?

beard _01

Кругле обличчя. Коригується пишнотою зачіски в тім’яній зоні і бородою від скроні до скроні подовженої форми (наприклад, трапеції). Вуса при цьому повинні бути середнього розміру з опущеними вниз кінцями.

Трикутне обличчя вимагає округлої бороди у формі підкови або квадрата , щоб розширити нижню частину обличчя і надати підборіддю більш масивний вигляд .

beard_05

Овальному обличчю підійде широка округла борода (наприклад, у формі підкови чи трапеції). Не рекомендується носити еспаньйолку і так звану «козлину» бороду, оскільки вона візуально ще більш подовжить обличчя.

Квадратне обличчя коригується бородою, яка візуально звужуватиме його в області нижньої щелепи. Для цього підійде борода жабо, шкіперська або типу каре.

 Навіщо? 

Бо борода – це круто!

via modny.spb.ru 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: