Меню & пошук

Музей сучасного мистецтва MoMA пропонує п’ять безкоштовних онлайн-курсів

Музей сучасного мистецтва MoMA пропонує п’ять безкоштовних онлайн-курсів

Кожен курс займає від 16 до 27 годин.


[ads-pc-2]

Музей сучасного мистецтва MoMA у Нью-Йорку відкрив безкоштовний доступ до п’яти онлайн-курсів по сучасному мистецтву, фотографії та моді, які доступні на сайті Coursera, пише Dazed.

Три курси присвячені темі сучасного мистецтва. Перший — «What is contemporary art?» (Що таке сучасне мистецтво?) — надасть можливість проаналізувати 70 художніх робіт, виконаних у період з 1980 року.  Другий — «Modern Art and Ideas» (Сучасне мистецтво й ідеї) — допоможе краще зрозуміти, як працює художник, докладно розповість про те, як вони шукають натхнення і як вони реагують на соціально-культурні проблеми. Третій — «In the Studio: Postwar Abstract Painting» (У студії: Післявоєнне абстрактне образотворче мистецтво) — присвячений життю і роботі семи художників нью-йоркської школи, зокрема Марка Ротко, Джексона Поллока й Агнеса Мартіна. 

Два курси присвячені темам фотографії і моди. На курсі «Fashion as Design» (Мода як дизайн) дизайнери, історики та інші експерти обговорюватимуть 70 різних предметів одягу й аксесуарів. На курсі «Seeing Through Photographs» (Бачити крізь фотографію) буде проаналізовано добірку фотографій за останні 180 років, щоб допомогти зрозуміти різницю між баченням і розумінням зображення.

Кожен курс займає від 16 до 27 годин, навчання буде орієнтоване на початківців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: