Меню & пошук

Adidas запускають міжнародний спортивний челендж #HomeTeamHero

Adidas запускають міжнародний спортивний челендж #HomeTeamHero

З 29 травня по 7 червня.


[ads-pc-2]

Adidas запускають міжнародний спортивний челендж #HOMETEAMHERO. 

Челендж пройде в період з 29 травня по 7 червня. За кожну годину активності, зафіксовану в спортивних програмах, компанія пожертвує 1$ до Фонду солідарності і реагування на COVID-19. 

Для челенджу Adidas співпрацює з додатками з функцією відстеження тренувальної активності: Garmin, Zwift, Polar, Suunto і JoyRun.

У додатках Adidas з’являться різноманітні тренування, зокрема від захисника футбольного клубу «Баварія» Давид Альба, бігунки Сабріни Стенлі і зірки збірної Уельсу з регбі Джорджа Норта. Тренуватися можна в різних видах спорту: біг, фітнес, ходьба, велогонки, силові тренування, аеробіка, бігова доріжка, орбітрек, хайкінг, гірський велосипед, йога, катання на роликових ковзанах, скандинавська ходьба, катання на візках, танці тощо. 

Для того, щоб приєднатися до челенжду #HOMETEAMHERO потрібно:

  1. Завантажити та зареєструватися в додатках Adidas Running або Adidas Training. Також можна синхронізувати свій акаунт фітнес-додатків Garmin/Polar/Suunto/Zwift з акаунтом в додатку Adidas Running
  2. Зареєструватися в челенджі #HOMETEAMHERO з 18 травня
  3. Опублікувати спортивні результати в рамках глобального челенджу в період з 29 травня по 7 червня і Adidas пожертвує 1$ за кожну годину активності кожного з учасників.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Приєднуйся до челленджу #HOMETEAMHERO в додатках adidas Training та adidas Running. За кожну годину твоєї активності ми пожертвуємо 1$ до фонду Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 1 мільйона годин. 1 мільйон годин разом. Зроби свій внесок заради героїв, які піклуються про нас, не зупиняючись ні на хвилину. • 🗓Старт 29 травня. @adidas @UNFoundation @WHO @adidasRuntastic #COVID19Fund

Публикация от adidas Ukraine (🏡) (@adidasukraine)

Компанія сподівається досягти 1 мільйона годин тренувань. 

#hometeam — проєкт домашніх тренувань у спеціальному безкоштовному додатку Adidas Training. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: