A password will be e-mailed to you.

HSC_Liberty_Kids_3

Зручний шкільний рюкзак – невід’ємна частина сучасної форми. І діти, і батьки давно оцінили переваги цього предмету, але, на жаль, досі правильно вибрати його можуть не всі. Тому кілька порад від спеціалістів стануть у нагоді напередодні шкільного сезону.

Порада № 1. Ортопедична спинка

Перше, на що потрібно звернути увагу, це міцні спинку та днище шкільного рюкзака. Така жорстка основа допоможе правильно тримати хребет, і стане профілактикою розвитку сколіозу. Оскільки рюкзак має щільно прилягати до спини дитини, то на якісну продукцію нашивають сітчану прокладку, яка запобігає потовиділенню. Знайти різноманітні ортопедичні шкільні рюкзаки можна тут http://price.ua/catalog8716.html, відразу порівнявши вартість та особливості виробів.

Порада № 2. Матеріал виготовлення

Роблять шкільні рюкзаки з нейлону, тканини, вінілу, шкіри. Кожен має свої переваги та недоліки, але тут варто зосередитися на основних вимогах саме до шкільної речі: гігієнічній безпеці, стійкості до різних температур та вологи, легкості очищення поверхонь. І звичайно – рюкзак має бути міцним, витримувати підвищенні навантаження.

Порада № 3. Розмір

Не купуйте шкільний рюкзак, який нагадує туристичне знаряддя, куди можна помістити намет, казанок та багато провіанту. Вгорі рюкзак не повинен виходити за лінію плечей, а його нижня частина має досягати талії.

Порада № 4. Вага

Спеціалісти бідкаються, що дітям доводиться носити вантажі, які і не всякому дорослому можна підіймати. Розроблено навіть формулу: вага всього шкільного приладдя за спиною дитини повинна бути не більшою, ніж 10 % від ваги самої дитини. Рекомендують при купівлі шкільного рюкзака відразу складати у нього все необхідне і зважувати. Однак тут є одне «але»… Ортопедичний рюкзак важчий, але навантаження з ним розподіляються краще, тому варто трохи перевищити ліміт або докупити ще один комплект підручників, а шкільний залишати на місці навчання.

Порада № 5. Купуйте разом

Звичайно, не варто в усьому слухати дитину і брати шкільний рюкзак, єдиною перевагою якого є безліч картинок з улюбленими кіногероями. Поясніть школяреві, що рюкзак прослужить довше, ніж буде йти його мультик, і що безпека – це найголовніше. Зверніть увагу дитини на світловідбиваючі смуги та розтлумачте для чого вони. Розкажіть про річ, і маля зрозуміє, які критерії вибору головніші. Важливо,щоб школяр із задоволенням та гордістю носив свій рюкзак.

Коли варто бити на сполох?

Трапляється, що наче всіх порад дотримано, але все одно з ваша дитина відчуває дискомфорт. Придивіться уважніше, і, якщо хоч один симптом нездоров’я наявний, то шкільний рюкзак варто замінити:

– біль у спині, шиї або плечах;

– червоні сліди від лямок;

– неприродна постава під часу руху з рюкзаком: тулуб нахилений на бік, занадто витягнуті вперед шия та голова;

– відчуття оніміння або поколювання у руках.

Зазвичай коштують шкільні рюкзаки недешево і батьки часто купують їх «на виріст». Але ризикувати здоров’ям дитини не варто. До того ж ви можете швидко проаналізувати всі пропозиції на ринку та порівняти ціни на прайс-агрегаторі http://price.ua. Окрім самого товару на сайті ви знайдете відгуки, детальний опис кожного лоту та адреси магазинів, де їх продають. Гарного шкільного сезону!

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.