Меню & пошук

8 порад для випускників від Еріка Шмідта, Роберта Де Ніро та інших відомих людей

8 порад для випускників від Еріка Шмідта, Роберта Де Ніро та інших відомих людей

[ads-pc-2]

Processed with VSCOcam with a7 preset

Однією з найбільш знаменитих промов Стіва Джобса був його виступ перед студентами Стенфордського університету в 2005 році. Саме після неї став популярним вислів «Stay hungry, stay foolish» («Залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними»). Bloomberg вибрав 8 найбільш примітних виступів відомих особистостей перед випускниками 2015 року.

Мелоді Хобсон, президент фонду Ariel Investments:

Навіщо обмежувати себе тим, що і так відомо? Зробіть зусилля, щоб вийти з вашої зони комфорту. Зробіть більше, ніж просто приймати різноманіття світу – шукайте його. Я обіцяю, що це зробить вас більш цікавими, більш поінформованими і більш розумними людьми.

Джефф Іммельт, генеральний директор General Electric:

Якщо ви не знаєте, до чого хочете прийти, то ви так ні до чого і не прийдете. Насправді, ви не можете передбачити майбутнє. Але вашою метою повинно стати бажання заробити по максимуму на кожному життєвому циклі.

Роберт Де Ніро, актор:

Випускники Tisсh (школа мистецтв Нью-Йоркського університету – прим. ред.), ви зробили це. І вас [жорстоко обдурили]. Зрозуміло, що ви не керувалися ні здоровим глуздом, ні логікою, коли поступали сюди. Але коли справа доходить до мистецтва, пристрасть завжди знаходиться вище здорового глузду. Так, вас [обдурили]. Хороша новина в тому, що це непогане місце, щоб почати.

Еван Шпігель, генеральний директор Snapchat:

Я переконаний в тому, що є дуже швидкий спосіб усвідомити важливість того, що ви робите – це дочекатися когось, хто запропонує вам купу грошей за ваш твір. І якщо ви не продасте свою справу, то дізнаєтеся щось дуже важливе про себе.

Меттью МакКонахі, актор:

Давайте визнаємо це: в кожному з нас живуть два вовки, хороший і поганий, ви розумієте, про що я говорю. І вони обидва хочуть їсти. Нам потрібно просто годувати хорошого вовка трохи більше, ніж поганого.

Джордж Буш, колишній президент США:

Тим, хто закінчив навчання на «відмінно» і з масою нагород, я хочу сказати – «хороша робота». І, як я люблю говорити «трієчникам», ви теж можете стати президентом.

Ерік Шмідт, голова ради директорів Google:

Майбутнє не трапляється просто так. Воно не викувано, не написано і не закодовано десь там. Немає такого алгоритму, який говорить, що якщо зробити X, то Y обов’язково відбудеться. Технології не працюють самі по собі. Це просто інструмент. І ви ті, хто може використовувати його владу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: