Меню & пошук

17 світових бестселерів на Книжковому Арсеналі

17 світових бестселерів на Книжковому Арсеналі

Підбірка кращих міжнародних бестселерів українською


[ads-pc-2]

Книжковий Арсенал стартує в Києві вже 30 травня і триватиме до 3 червня, найновіші українські книжкові видання вже традиційно будуть зібрані в рамках цієї події.  Inspired підготував підбірку світових бестселерів, які вперше виходять українською мовою, і які можна буде знайти на Книжковому Арсеналі 2018.


«Антикрихкість»

Автор:
Насім Талеб
Видавництво:
Наш Формат

Це одна з книжок усесвітньо відомої серії «Невизначеність» (Incerto), до якої входять також входить книга «Чорний лебідь», яку «Наш формат» представив у 2017 році.

Наше життя неможливе без хаосу, мінливості та стресу, які постійно тиснуть на нас. В умовах невизначеності ми прагнемо сталості, однак саме вона стає перешкодою на шляху до розвитку. Дивовижно, та завдяки невизначеності і впливу змін люди, речі та цілі системи можуть еволюціонувати й ставати кращими. Цю рису Насім Талеб називає антикрихкістю й окреслює прості правила, які допоможуть обернути непередбачуваність і невизначеність на джерело самовдосконалення. Ба більше, ця властивість дає користь як людям, так і компаніям і навіть країнам, а коло питань, які допомагає з’ясувати книжка, надзвичайно широке − від методу помилок, оцінювання ризику до політики, освіти й медицини.

«Антикрихкість» − це детальна інструкція з виживання у світі, де правлять Чорні лебеді.

Насім Ніколас Талеб − лівансько-американський філософ, математик, науковець. Працював на керівних посадах у брокерських фірмах Лондона і Нью-Йорка. Колишній біржовий аналітик, засновник хедж-фонду Empirica Capital LLC. Викладав у кількох університетах, зокрема в Нью-Йоркському та Оксфордському. Видатний літератор, письменник, знаний у всьому світі відкриттям феномену Чорних лебедів.


Автор:
Марк Менсон
Видавництво: 
Наш Формат

«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем»

Бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато.

Із самого дитинства нам нав’язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя. Книжка навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя.

Марк Менсон − американський підприємець, письменник, блогер. Засновник і гендиректор компанії Infinity Squared Media LLC. Автор двох книжок, власник сайту markmanson.net, на якому ділиться порадами про стосунки, саморозвиток і культуру. Близько семи років подорожував світом.


Автор:
Крістофер Макдуґал
Видавництво: 
Наш Формат

«Народжені бігати. Рух до безмежних можливостей»

Це дивовижна історія, що розпочала нову еру в культурі бігу. У світі продано понад три мільйони примірників. Бестселер New York Times та Amazon.

Журналістові Крістоферу Макдуґалу вдалося з’ясувати таємниці здорового та тривалого бігу без травм і втоми. Навіть більше, кожен наступний кілометр може дарувати лише насолоду.

Прагнучи відродити мистецтво руху, з наукових лабораторій Гарварду автор вирушає в Північну Америку, до індіанського народу тараумара, представники якого без відпочинку долають навіть 80-кілометровий марафон. Захопливі пригоди, описані у книжці, надихнуть вас на власні спортивні рекорди й переконають, що можливості людини − безмежні.

Крістофер Макдуґал − американський письменник, журналіст. Закордонний кореспондент Associated Press, автор статей у журналах Esquire, New York Times, Outside, New York та Men’s Health.


Автор:
Річард Флорида
Видавництво: 
Наш Формат

«Homo creativus. Як новий клас завойовує світ»

«Homo creativus» − світовий бестселер, який здобув премію «Проривна ідея 2004 року» від Harvard Business Review і неодноразово потрапляв у топ-100 на Amazon. Уперше феномен креативного класу Річард Флорида описав ще 2002 року в книжці, яка сьогодні стала класикою. «Homo creativus» − доповнене й оновлене видання, у якому автор показує, як змінився світ із появою нового економічного класу, і яка його визначальна роль у подальшому розвитку суспільного життя.

Річард Флорида − теоретик урбаністики, професор Торонтського університету. Штатний редактор видання Atlantic, автор статей у New York Times, Wall Street Journal, Economist. 2005-го журнал Esquire назвав Флориду «найкращим і найяскравішим», а 2006 року Businessweek відзначив його як «голос інновацій».

 

 


Автор:
Бред Стоун
Видавництво: 
Наш Формат

«Вискочки.  Uber, Airbnb та битва за Кремнієву долину»

Якби десять років хтось сказав, що ви сміливо сідатимете в машину незнайомця чи навіть зупинятиметеся в будинку не відомих вам людей, ви не повірили б. Однак сьогодні Uber і Airbnb використовують дедалі більше людей по всьому світу, адже ці сервіси допомагають заощаджувати час і кошти й урізноманітнюють подорожі. Ці компанії не стояли біля витоків технологічної хвилі, та саме вони досягли неймовірного успіху, якому конкуренти й інші «мешканці» Кремнієвої долини можуть лише позаздрити. Завдяки чому Тревісу Каланіку та Браянові Ческі вдається кардинально змінювати традиційні сфери? Бізнес-журналіст Бред Стоун зосереджує увагу на особливостях роботи Uber та Airbnb, новаторських поглядах їхніх очільників, детально описує всі труднощі й зрештою пояснює, як нове покоління підприємців перетворює Кремнієву долину.

Одна з найкращих книжок 2017 року за версією Amazon.

Бред Стоун − американський журналіст і письменник. Редактор Bloomberg Technology, оглядач видань Newsweek, New York Times та Bloomberg Businessweek. Тривалий час висвітлює події Кремнієвої долини. Автор бестселера «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon», перекладеного 26 мовами й відзначеного світовими ЗМІ.


Автор:
Білла Брайсона
Видавництво:
Наш Формат

«Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу»

Науково-популярний бестселер, що здобув відзнаку Aventis Лондонського королівського товариства та Міжнародну премію Рене Декарта.

Якщо у школі ви захоплено розглядали схему внутрішньої будови Землі чи із цікавістю вивчали сполуки хімічних елементів, ця книжка напевне стане вашою улюбленою.

Якщо ж наука видається вам нудною й незрозумілою, Білл Брайсон переверне ваші уявлення! Роками вивчаючи наукові праці та спілкуючись з антропологами, математиками, астрономами й фахівцями інших наук, автор оповідає історію про все на світі: від Великого вибуху й до розквіту цивілізації.

Білл Брайсон доступно й цікаво пояснює дивовижні досягнення науки та навіть зазирає в майбутнє, силкуючись зрозуміти суть людського покликання.

Білл Брайсон − британський письменник родом зі США, колишній ректор Даремського університету й почесний член Лондонського королівського товариства. Автор понад 20 книжок туристичної та наукової тематики. Свого часу працював у виданнях Times та Independent. Офіцер Ордену Британської імперії.


Автор:
Йен Ґел
Видавництво:
Основи

«Міста для людей»

«Міста для людей» − меседж для всього суспільства. У ній автор описав дієвий та успішний механізм трансформації міста і свідомості його мешканців. Книга є дуже актуальною для української аудиторії, адже кожна людина мріє жити у комфортному, чистому, безпечному місті з високою якістю життя.

Автор книги досліджує те, як люди користуються міським простором. Уже понад п’ятдесят років він допомагає змінювати урбаністичні середовища в усьому світі. Архітектор розробляв проекти вдосконалення міського середовища для Копенгагена, Стокгольма, Роттердама, Лондона, Сан-Франциско, Нью-Йорка, Москви та інших міст.

У «Містах для людей» є понад 700 картинок і фото. Вони ілюструють принципи й результати роботи урбаніста в різних країнах світу.

Йен Ґелдатський архітектор і консультант по міському дизайну з Копенгагена, кар’єра якого була зосереджена на поліпшенні якості життя в містах шляхом переорієнтації міського дизайну на пішоходів та велосипедистів. Ґел також э автором 6 книжок з урбаністики. Книги «Життя між будівлями» та «Міста для людей» були видані більш, ніж 40 мовами в усьому світі.


Автори:
Кейтлін Аліфіренка та Мартін Ґанда
Видавництво:
#книголав

«Я завжди писатиму у відповідь»

Роман засновано на реальних подіях, зокрема, на історії дружби американської дівчинки та африканського хлопчика. Їх познайомить випадок, що змінить долі підлітків. Книжка стала бестселером The New York Times та Amazon.com.

Усе почалося з домашнього завдання. Вчителька попросила Кейтлін та її однокласникам знайти друзів за листуванням з інших країн. Більшість обрали Європу, а Кейтлін написала до екзотичної африканської країні, про яку дівчина геть нічого не знала. Її лист одержав Мартін із Зімбабве.

Підлітки шість років листувалися через океан. Підтримуючи одне одного в біді та в радості, вони стали найкращими друзями. У книжці Кейтлін Аліфіренка і Мартін Ґанда діляться спогадами про спільне дорослішання й про те, як цей досвід змінив їхні життя. «Я завжди писатиму у відповідь» надихає шанувати розмаїття та творити добро. Це історія про великий світ і несподівано справжні стосунки.

 


Автор:
Фредерік Бакман
Видавництво:
#книголав

«Чоловік на ім’я Уве»

«Чоловік на ім’я Уве» ‒ добру й мудру історію про дружбу, кохання та цінність життя, яка стала світовим бестселером.

Книжка вийшла у 2012 році. На сьогодні продано більше п’ятьох мільйонів примірників. Роман «Чоловік на ім’я Уве» ‒ смішна, іронічна, зворушлива та мудра історія про людей, які через ті чи інші причини стали непотрібні суспільству. Твір про щоденну мужність жити і бути собою.

Уве ‒ добрий буркотун, якого неодноразово випробовувала доля. Вийшовши на пенсію, втративши кохану дружину, він змушений наново відшукувати сенс буття. Та чи хоче цього Уве? Яким би сумним не був його вибір, на чоловіка чекає ще багато любові, дружби і пригод.

У Швеції книжку було екранізовано, фільм за романом Бакмана входить до списку найпопулярніших стрічок країни всіх часів. Роман став бестселером за версією New York Times, отримавши схвальні відгуки як літературних оглядачів, так і читачів.

Фредерік Бакман шведський журналіст, блогер. Роман «Чоловік на ім’я Уве» став літературним дебютом Бакмана.


Автор:
Саманта Гант
Видавництво:
#книголав

«Містер Сплітфут»

Дія роману Саманти Гант «Містер Сплітфут» розгортається на півночі штату Нью-Йорк. Дві сюжетні лінії містично переплітаються. В одній сироти Рут і Нет вдаються до спіритизму, щоби вирватися з-під опіки релігійного Батька. В іншій, тринадцять років потому, оніміла за загадкових обставин Рут несподівано з’являється в житті вагітної племінниці Кори, аби вести її пішки в невідомому напрямку… «Містер Сплітфут» ‒ історія про шахраїв і фанатиків, байдужість і секс, матерів і метеорити. Це розповідь про болюче дорослішання у світі, де за помилки доводиться розраховуватися кров’ю, а живі бувають огиднішими за мерців.

Саманта Гант американська письменниця та сценаристка, лауреатка літературних премій Bard Fiction Prize та Orange Prize. Короткі історії та есе Гант публікували в The New Yorker, New York Times Magazine, та  Esquire.


Автор:
Джеффрі Євгенідіс
Видавництво:
Видавництво Старого Лева

«Середня стать»

«Середня стать» − проникливий та багатогранний роман-епопея. У книжці розповідається про Калліопу Стефанідіс і три покоління греко-американської сім’ї Стефанідісів, кожне з яких має свої секрети. Калліопа − не така, як інші дівчата. Та щоб зрозуміти, у чому ця відмінність та як її прийняти, вона повинна відшукати не один скелет у шафі своєї родини та розкрити жахливу таємницю.

Цей роман − немов окремий відвертий, емоційний та інтимний світ, у якому Калліопа, що перетворюється на Калла, пізнає своє особливе тіло, здобуває сексуальний досвід, вчиться приймати й розуміти себе. Ця книжка розповідає нам історію про те, що забувають люди, але пам’ятають гени.

Джеффрі Євгенідіс − американський письменник грецького походження. За книжку «Середня стать» Джеффрі Євгенідіс отримав Пулітцерівську премію.


Автор:
Арундаті Рой
Видавництво:
Видавництво Старого Лева

«Бог дрібниць»

Події роману розгортаються в південноіндійському штаті Керала, у мальовничому, але й грузькому світі невеликого містечка на берегах могутньої ріки.

У світі каст, традицій, комуністичного руху, занедбаної краси та понівечених людських доль. На тому строкатому тлі Амму, розлучена молода матір двох близнюків, Рахелі та Ести, повернулася до батьківського дому і якось уночі покохала чоловіка, якого її діти любили удень. І порушила основоположні закони функціонування тамтешньої громади. І була покарана, разом зі своїми дітьми.

Арундаті Рой − індійська письменниця та громадська активістка. «Бог Дрібниць» − її перший роман, який одразу здобув світове визнання і отримав Букерівську премію.


Автор:
Кадзуо Ішіґуро
Видавництво:
Видавництво Старого Лева

«Похований велетень»

Вишуканий роман сучасного британського письменника японського походження Кадзуо Ішіґуро «Похований велетень» занурює читача в напівміфічну атмосферу й історію раннього Середньовіччя.

Чого шукати людині: правди чи омани, забутого минулого чи самотнього майбутнього, облудного примирення чи кривавої помсти-війни, різкої об’єктивності чи ворожбитської ілюзії? Ці питання поступово та повільно виклубочуються зі сторінок роману, а відповіді на них, перегорнувши останню сторінку, мусить мужньо дати сам собі кожен окремий читач. Відповіді болючі, як пориви вітру серед високих скель, і солодкі, як теплий погляд найближчої людини після завершення всіх слів…

Кадзуо Ішіґуро − британський письменник японського походження, лауреат Нобелівської премії з літератури 2017 року. Його твори перекладені більш ніж 30 мовами.


Автор:
Ернест Гемінґвей
Видавництво:
Видавництво Старого Лева

«По кому подзвін»

Перше перевидання українською за часів Незалежності

Один з найвідоміших та найемоційніших своїх романів «По кому подзвін» Ернест Гемінґвей завершив через три роки після приїзду в Іспанію, де висвітлював події громадянської війни для американської преси з 1937 року. Ця книжка − історія декількох днів життя підривника Роберта Джордана, який, як і Гемінґвей, приїхав з США в Європу на «не свою» війну. Блискучий та печальний роман про мужність та жертовність, моральний обов’язок і проблему вибору, любов та втрату.

Найвидатніший роман про війну в історії літератури.

Ернест Гемінґвей − американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури 1954 року, лауреат Пулітцерівської премії 1953 року. За своє життя написав та опублікував 7 новел, 6 збірників оповідань та 2 документальні роботи. Багато з його праць вважаються класикою американської літератури.


Автор:
Жоржі Амаду
Видавництво:
Видавництво Старого Лева

«Донна Флор та двоє її чоловіків»

Якщо вас вабить загадкова та розмаїта культура Латинської Америки з її карнавалами, вбранням, музикою, стравами і таємничими віруваннями, то ця книжка для вас.

Роман «Дона Флор і двоє її чоловіків» Жоржі Амаду написано в жанрі магічного реалізму. Поряд із вигаданими, але цілком правдоподібними і живими персонажами, у творі фігурують реальні представники бразильської культури 30-40 років ХХ сторіччя − музиканти, співаки, актори, а також божества і духи афро-бразильських релігійних культів.

Та на першому місці, звісно ж, історія дони Флор, красуні, неперевершеної кулінарки, власниці школи «Смак і Мистецтво», яка мусить обирати, що для неї в житті важливіше: громадська думка чи особисте щастя.

Жоржі Амаду − письменник, громадський і політичний діяч, академік Бразильської академії літератури. Він написав близько 30 романів, які були перекладені на півсотні мов і видані сумарним тиражем більше 20 мільйонів екземплярів. За його книгами знято більше 30 фільмів.


Автор:
Ден Браун
Видавництво:
Клуб Сімейного Дозвілля

«Джерело»

Століттями релігії світу намагалися пояснити походження людини. І ось Кірш − колишній учень Роберта Ленґдона, відомий мільярдер та винахідник − здійснює приголомшливе відкриття, яке здатне не просто похитнути, а й спростувати постулати всіх релігій. На сенсаційну лекцію в музеї Ґуґґенгайма запрошено і професора Роберта Ленґдона. Але Кірш не встигає викласти свою неймовірну теорію − його вбивають. Матеріали лекції Кірша захищені 47-значним паролем… Тепер від професора Ленґдона та директорки музею Амбри Відаль залежить, чи дізнається світ таємницю свого походження.

Складні головоломки, втеча від іспанської поліції, смертельні сутички, загадки, схожі на химерні будівлі славетного Ґауді, запаморочливі сплетіння вуличок Барселони − і десь серед цього виру сховане воно, джерело…

 

 


Автор:
Мік Вікінг
Видавництво:
Клуб Сімейного Дозвілля

«Маленька книга люке. Секрети найщасливіших людей світу»

Від автора бестселера «Маленька книга хюґе»

Щастя не має кордонів. Не важливо, де ти мешкаєш, щастя − не територія, а стан душі. Ключі до нього заховані у всьому світі… Саме це доводить у свій новій книжці Мік Вікінг, засновник Інституту дослідження щастя в Копенгагені.

Подорожуючи світом, він розкриває секрети найщасливіших людей. Кожна країна має свій рецепт, головне − знайти його складові. Ділячись порадами від щасливчиків з усіх куточків Землі, автор аналізує, що впливає на формування феномену щастя: від приготування вечері чи теревенів із сусідами до життєвих пріоритетів. Ця книжка − путівник, що допоможе відшукати радість та гармонію в повсякденному житті…

 

Фото: Наш Формат, Основи, ВСЛ, КСД, #книголав

 

Щоб найцікавіші тексти завжди були під рукою, підписуйся на наш Telegram-канал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: