Меню & пошук

Вчені зняли фільм, що змінює сюжет залежно від глядача

Вчені зняли фільм, що змінює сюжет залежно від глядача

У стрічці закладений 101 трильйон комбінацій розвитку сюжету


[ads-pc-2]

Дослідники Ноттінгемського університету створили фільм «Момент» (The Moment), хід сюжету якого контролюється людським мозком. Стрічка змінюється залежно від того, наскільки глядач залучений у перегляд, йдеться на сайті університету.

Над фільмом працював дослідник і режисер-постановник Річард Ремчурн, якому вдалося закласти у 27-хвилинну стрічку 101 трильйон комбінацій розвитку сюжету. «Момент» розповідає про майбутнє, в якому комп’ютери стали джерелом і розвитку, і загрози людству.

Для перегляду інтерактивного фільму необхідно вдягнути спеціальну EEG-гарнітуру, що фіксує електричну активність мозку. Ці показники є індикаторами нудьги. Якщо фільм перестає цікавити глядача, на екрані починає змінюватися довжина сцен, слова героїв та фонова музика.

«Момент» використовує технологію Brain Computer Interface, щоб збирати дані про увагу глядача та змінювати хід історії протягом перегляду в режимі реального часу.

Фільм показуватимуть у спеціально облаштованому пересувному кінотеатрі, а його світова прем’єра відбудеться 7 червня на Шеффілдському кінофестивалі.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: