A password will be e-mailed to you.

Україна все ще шокована хворобливими пристрастями народних обранців, які закумулювали небачену кількість барахла – картин, зброї, винних етикеток, церков, земельних ділянок і, що найцікавіше – готівки, яку вони не довірили банкам, а тримають у своїх шубосховищах.

$

7 млрд 161 млн 227 тис 712 грн

Саме стільки готівки зосереджено в руках депутатів, які подали свої електронні декларації.

$

Замість того, щоб знову засмучуватись, ми подумали, що все пізнається найкраще лише у порівнянні. Тому ми вирішили порахувати, що можна зробити цікавого на ці гроші.

Допомогти 146266 тваринкам у притулку протягом року

Грошей депутатів вистачило б на утримання саме такої кількості котиків та собачок у київському притулку Happy Paw протягом року.

Придбати 307 автомобілів Tesla Model S

Новенькі автомобілі Tesla – вигідне капіталовкладення. Вони не потребують бензину, і вартість обслуговування буде надзвичайно низькою. Проте найбільш цікавою опцією є автопілот, який нещодавно показали наживо. Електромобілі зможуть розвозити депутатів по в’язницям на автопілоті – і ми можемо не турбуватися, що вантаж не буде доставлено!

Відремонтувати 716 км доріг

Як стверджували донедавна в міністерстві інфраструктури, насправді в Україні досить дешево будувати дороги у порівнянні з США чи Європою. Проте всі ми знаємо ці інноваційні технології з засипання ям глиною та перекуром тривалістю 10 годин у складі 10 чоловік. Напевно, буде краще і ефективніше найняти жителів села Велика Добронь, які самостійно заасфальтували дороги в своєму населеному пункті, і це вийшло втричі дешевше, ніж за гроші держави.

Придбати онлайн-курси для 2,557 043 млн студентів

Зважаючи на те, що українська вища освіта практично мертва, трохи саморозвитку не завадить. Навіть якщо взяти одні з найдорожчих курсів на Udemy чи сертифікацію на Coursera, цього вистачить для понад двох мільйонів українських студентів, які зараз прозябають над рефератами і курсовими.

Покрити 1/4 України шаром гречки

grechka-ukrayina-podorozhchannya

Напевно саме так виглядає порно для деяких передвиборчих штабів.

Передати військовим 255 883 новеньких дронів GoPro Karma

Вони їм ой як знадобляться, особливо зважаючи на складні умови “перемир’я”, яке поки що далеке від справжнього припинення вогню.

Відправити у Європу 853 292 українців

77% українців ніколи в житті не були закордоном. То звідки їм знати, як може виглядати краще життя, якщо вони ніколи його і не бачили на свої очі? Навіть all-inclusive в Туреччині здатен справити сильне враження. А що вже казати про банальний тур до будь-якого міста Європи.

Ну і наша головна порада на майбутнє:

Не голосуйте за покидьків.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.