Меню & пошук

Що можна купити за гроші депутатів?

Що можна купити за гроші депутатів?

[ads-pc-2]

Україна все ще шокована хворобливими пристрастями народних обранців, які закумулювали небачену кількість барахла – картин, зброї, винних етикеток, церков, земельних ділянок і, що найцікавіше – готівки, яку вони не довірили банкам, а тримають у своїх шубосховищах.

[divider]$[/divider]

[highlight color=crimson]7 млрд 161 млн 227 тис 712 грн[/highlight]

Саме стільки готівки зосереджено в руках депутатів, які подали свої електронні декларації.

[divider]$[/divider]

Замість того, щоб знову засмучуватись, ми подумали, що все пізнається найкраще лише у порівнянні. Тому ми вирішили порахувати, що можна зробити цікавого на ці гроші.

Допомогти [highlight color=crimson ]146266[/highlight] тваринкам у притулку протягом року

Грошей депутатів вистачило б на утримання саме такої кількості котиків та собачок у київському притулку Happy Paw протягом року.

Придбати [highlight color=crimson ]307[/highlight] автомобілів Tesla Model S

Новенькі автомобілі Tesla – вигідне капіталовкладення. Вони не потребують бензину, і вартість обслуговування буде надзвичайно низькою. Проте найбільш цікавою опцією є автопілот, який нещодавно показали наживо. Електромобілі зможуть розвозити депутатів по в’язницям на автопілоті – і ми можемо не турбуватися, що вантаж не буде доставлено!

Відремонтувати [highlight color=crimson ]716 км[/highlight] доріг

Як стверджували донедавна в міністерстві інфраструктури, насправді в Україні досить дешево будувати дороги у порівнянні з США чи Європою. Проте всі ми знаємо ці інноваційні технології з засипання ям глиною та перекуром тривалістю 10 годин у складі 10 чоловік. Напевно, буде краще і ефективніше найняти жителів села Велика Добронь, які самостійно заасфальтували дороги в своєму населеному пункті, і це вийшло втричі дешевше, ніж за гроші держави.

Придбати онлайн-курси для [highlight color=crimson ]2,557 043 млн[/highlight] студентів

Зважаючи на те, що українська вища освіта практично мертва, трохи саморозвитку не завадить. Навіть якщо взяти одні з найдорожчих курсів на Udemy чи сертифікацію на Coursera, цього вистачить для понад двох мільйонів українських студентів, які зараз прозябають над рефератами і курсовими.

Покрити [highlight color=crimson ]1/4[/highlight] України шаром гречки

grechka-ukrayina-podorozhchannya

Напевно саме так виглядає порно для деяких передвиборчих штабів.

Передати військовим [highlight color=crimson ]255 883[/highlight] новеньких дронів GoPro Karma

Вони їм ой як знадобляться, особливо зважаючи на складні умови “перемир’я”, яке поки що далеке від справжнього припинення вогню.

Відправити у Європу [highlight color=crimson ]853 292[/highlight] українців

77% українців ніколи в житті не були закордоном. То звідки їм знати, як може виглядати краще життя, якщо вони ніколи його і не бачили на свої очі? Навіть all-inclusive в Туреччині здатен справити сильне враження. А що вже казати про банальний тур до будь-якого міста Європи.

Ну і наша головна порада на майбутнє:

[highlight color=crimson ]Не голосуйте за покидьків.[/highlight]

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: