Меню & пошук

Beerplace – путівник по пивних закладах України

Beerplace – путівник по пивних закладах України

[ads-pc-2]

Хороших місць багато не буває, а хороших місць з хорошим пивом – ще менше. Цією ідеєю озброївся автор сайту Beerplace.com.ua Сергій Брусенцов, і тепер він регулярно публікує огляди ресторанів, барів, пабів та інших закладів, де продають пиво. Ну окрім ларьків, звісно :)

Пивний блог Сергій завів ще минулого року, а кілька тижнів тому проект зазнав редизайну. “Жертвами” краш-тестів можуть стати будь-які заклади – і паби, і ресторани. В одному з таких, під назвою Блиндаж, відбулася вечірка за участю групи Табула Раса. Фоторепортажі з інших закладів можна знайти у однойменному розділі на сайті.

Звісно, Beerplace – це не лише огляди ресторанів, а це і змістовний сайт, присвячений хмільному напою. На сторінках проекту можна знайти корисний рубрикатор закладів за різними видами пива, містом України тощо. Для тих, хто любить пиво, ця інформація вкрай цікава – адже когось цікавить біле нефільтроване пиво, а когось – напівтемне. Хтось звик до ірландського, а комусь до вподоби лише німецьке.

Дуже цікавою в цьому плані може бути карта пивних закладів Києва, яка використовує вже знайомий та зручний всім інтерфейс Google Maps:

Вона допомагає швидко зорієнтуватися, коли вам захочеться піти посидіти десь з друзями. Фотографії та детальна інформація повинна скласти повну картину закладу. Окрім того, в багатьох із них часто проводяться різноманітні акції та конкурси – про них також можна дізнатись на сайті Beerplace.

Тож якщо ви в пошуку хорошого пабу, де можна і футбол подивитись, і музику послухати, і про життя поговорити – заходьте на Beerplace і шукайте цікаві пивні заклади.

Стаття розміщена на правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: