Меню & пошук

Про що говорять жінки: 9 виступів з TED Talks від жінок з усього світу

Про що говорять жінки: 9 виступів з TED Talks від жінок з усього світу

[ads-pc-2]

Недостатньо лише одного знання та розуміння важливості якогось питання, якщо ти не можеш правильно розповісти про нього світу. Чимало жінок знайшли у собі сили вийти на сцену та поділитися власним баченням вирішення сучасних проблем, скориставшись правом спікера на конференціях TEDx.

Одна з таких, до речі, 29 жовтня 2016 року відбудеться в Івано-Франківську, де успішні жінки будуть розповідати про ідеї, які об’єднують сучасний світ та дозволяють нам рухатися вперед.

Разом з TEDxIvanoFrankivskWomen ми зібрали для вас 10 знакових виступів з TED Talks від жінок з усього світу, які доказують можливість вирішення актуальних проблем цього світу.

Емі Кадді: мова вашого тіла формує вас

Мова тіла впливає на те, як нас сприймають інші. А ще вона може змінювати наше сприйняття самих себе. Соціальний психолог Емі Кадді демонструє, як “сильні пози” – коли ви всім своїм виглядом випромінюєте впевненість, навіть якщо насправді так не почуваєтесь – можуть змінювати рівень тестостерону та кортизолу у вашому мозку, а також збільшувати ваші шанси на успіх.

Я вижила під час теракту. Ось чого мене це навчило

Історія Джил Хікс – це сповідь про милосердя і людяність, що з’являються на попелі хаосу і ненависті. Вона вижила після терористичного акту в Лондоні, який стався 7 липня 2005 року, і розповідає про події того дня, про цінні уроки, які вона отримала, і про те, як жити далі після всього, що сталося.

Брін Браун: Сила вразливості

Брін Браун вивчає людські стосунки  нашу здатність співпереживати, приймати, любити. У яскравому, веселому виступі на TED у Х’юстоні вона ділиться глибокими висновками зі свого дослідження, завдяки якому ступила на шлях самопізнання і розуміння людства. Виступ, яким ви захочете поділитись з іншими.

Вигляд – це ще не все. Повірте мені як моделі

Кемерон Расселл визнає, що виграла “генетичну лотерею”: вона висока та гарна, рекламує білизну. Та не судіть її за її виглядом. У цій безстрашній промові вона представляє суперечливий погляд на індустрію, що змусила її виглядати дуже спокусливо, щойно їй виповнилося 16 років.

Сьюзан Кейн. Сила інтровертів

У культурі, де понад усе цінуються такі риси характеру, як комунікабельність і товариськість, тяжко й навіть ганебно бути інтровертом. Але у своїй пристрасній промові Сьюзен Кейн доводить: інтроверти дарують світові надзвичайні таланти й здібності, за що їх потрібно підтримувати й поважати.

Ціна сорому

“Публічна ганьба, як кривавий спорт, повинна зупинитися”, – каже Моніка Левінські. “У 1998 році”, – веде вона далі, – “я була нульовою пацієнткою, яка майже миттєво втратила особисту репутацію у світовому масштабі”. Сьогодні вид публічного засудження онлайн, що його вона пережила, стає постійним – і може мати смертельний поворот. У своїй безстрашній промові вона різко осуджує нашу інтернет-культуру приниження та просить чинити по-іншому.

Шеріл Сандберг: Чому у нас так мало жінок-лідерів

Шеріл Сендберг, Головний операційний директор Facebook розглядає, чому відсоток жінок, які досягають вершин своєї професії є меншим, ніж відсоток чоловіків. Сандберг пропонує три потужні поради жінкам, що прагнуть досягти директорських посад.

Хьонсо Лі: Моя втеча з Північної Кореї

У дитинстві, підростаючи у Північній Кореї, Хьонсо Лі вважала, що “її країна – найкраща у світі”. Та коли у 90-х там почався голодомор, ця думка перестала бути аксіомою. Хьонсо втекла з країни у 14 років і жила, переховуючись як біженець, у Китаї. Ось її шокуюча розповідь про виживання та надію – а ще це болюче нагадування про тих, хто перебуває у постійній небезпеці навіть тоді, коли кордон уже далеко позаду.

10 способів вдосконалити своє вміння вести розмову

Коли твоя робота залежить від того, як добре ти вмієш спілкуватися з людьми, доводиться чимало уваги присвятити цьому вмінню. І, виявляється, більшість із нас не дуже добре вміють розмовляти. Селесте Гедлі десятки років працювала ведучою на радіо і знає всі складники вдалої розмови: чесність, лаконічність, ясність і вміння слухати. У цій інформативній промові вона ділиться десятьма корисними правилами, які допоможуть вам вдосконалити своє вміння вести розмову. “Ідіть, розмовляйте з людьми, слухайте їх, – каже вона. – А найважливіше, будьте готові дивуватися”.

126 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: