Меню & пошук

П’ять онлайн курсів про створення електронної музики

П’ять онлайн курсів про створення електронної музики

Час прощатись із амплуа bedroom DJ, тебе чекає цілий світ!


[ads-pc-2]

Для новачків і просунутих, які прагнуть творити електронні ритми і гармонії, наша підбірка з п’яти найкращих англомовних онлайн курсів по створенню електронної музики.

1)Producing Electronic Music in Logic Pro

Курс від Lynda.com, платформи онлайн навчання від LinkedIn, присвячений створенню електронної музики в цифровій звуковій робочій станції Logic Pro. Автор курсу − музичний продюсер та звукорежисер з Нью-Йорка Нейт Марс. Курс складатиметься з кількох етапів: побудови барабанної доріжки, програмування в  Ultrabeat, створення басових ліній, синтетичних звуків та ефектів. Ті, хто зареєструються на платформі, отримають місяць безкоштовного користування і доступ до кількох тисяч курсів різних напрямків, далі вартість доступу становитиме €22 на місяць.

 

2) Creative Inspirations: Jason Bentley, Radio DJ and Musician

Ще один курс від Lynda.com, авторства діджея Джейсона Бентлі, резидента радіостанцій KROQ та KCRW, одного з найвпливовіших професіоналів, який свого часу працював із Portishead, Jamiroquai та The Chemical Brothers. Цей курс зосередиться на напрацюваннях Бентлі. В коротких відеороликах він покаже власний процес створення електронної музики, роботу в клубах, на радіо, а також у домашній студії звукозапису. Перший місяць користування платформою онлайн курсів Lynda.com безкоштовно, далі − €22 на місяць.

 

3) Creating Sounds for Electronic Music

Курс від Coursera.org створений американським музичним коледжем Берклі. Цей курс допоможе набути навичок у виробництві музики, використовуючи синтезатори програмного забезпечення. Протягом курсу можна створити власну базу даних зі спеціально розроблених звуків або патчів для використання у композиціях. Учні працюватимуть з безкоштовною версією FrostFlash Strobe 2. Також знадобиться MIDI-клавіатура або контролер (наприклад, oxygen 8), цифрова аудіосистема, така як Pro Tools, і Fxpansion Strobe 2 (учням надають безкоштовний доступ до програми на 90 днів). Курс Creating Sounds for Electronic Music безкоштовний, але його дещо розширену версію, до того ж із сертифікатом про прослуханий курс, можна отримати за $49.

 

4) Music Theory for Electronic Music COMPLETE: Parts 1, 2, & 3

Бестселер платформи онлайн навчання Udemy, 13-ти годинний відео курс про основи теорії електронної музики від Джейсона Аллена, професора університету Сент-Томас у США та номінанта на премію Греммі в номінації “Найкращий вчитель музики”. Окрім інформації про основні поняття електронної музики, Аллен навчить стовренню треків у Ableton Live 9 − програмному забезпеченні для діджеїв, заснованому на техніці звукових петель. До 15 квітня на курс діє знижка в 91%, його вартість − $11.

 

5) Deadmau5 teaches electronic music production

6-ти годинний електронний відео курс на платформі Masterclass від канадського діджея та музичного продюсера deadmou5. Курс поділений на 23 лекції, у доступі також спеціальна “методичка” розроблена Джоелем Циммерманом (справжнє ім’я deadmau5). Під час курсу він розповість про своє бачення міксувань мелодій та звукових ефектів та поділиться досвідом зростання від локального діджея, до хедлайнера фестивалів електронної музики. Вартість курсу − $90, втім за $180 можна придбати річний доступ до всіх навчальних програм платформи Masterclass. Серед них курс фото від Енні Лейбовіц, курс танцювальної музики від Арміна ван Бюрена, кулінарний курс від Гордона Рамзі, курс виробництва кіно від Мартіна Скорсезе та багато інших.

Фото Unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. 3 роки ago

    Thank you for sharing such a good information. Very informative and effective post.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: