Меню & пошук

Згорблена спина й червоні очі: як виглядатиме офісний працівник майбутнього

Згорблена спина й червоні очі: як виглядатиме офісний працівник майбутнього

Вчені змоделювали типову офісну працівницю майбутнього


[ads-pc-2]

Офісний працівник майбутнього матиме проблеми зі спиною, варикоз, червоні очі й зайву вагу, якщо не змінити умови праці – пише Huff Post з посиланням на звіт The Work Colleague Of The Future.

Дослідники з Великої Британії проаналізували вплив 8-годинного робочого дня в офісі й регулярних перепрацювань на здоров’я працівників і створили воскову модель співробітника майбутнього – Емму. 

Емма має згорблену спину через постійне сидіння за столом, варикозне розширення вен, набряклі щиколотки, червоні очі від тривалої роботи за комп’ютером і суху шкіру. Усе це – результат шкідливих умов сидячого способу життя, вплив кондиціонера й штучного світла.

Метою дослідників було показати, що такі самі проблеми може мати кожен офісний працівник через 20 років, якщо не поліпшить спосіб життя.

«Звіт показує, що роботодавці й працівники мають щось робити для того, щоб вирішити проблеми негативного впливу робочого місця на здоров’я», – каже автор дослідження Вільям Хайгем.

Щоб відвернути такі наслідки, треба слідкувати за поставою за столом, робити перерви в роботі, виходити на піші прогулянки й робити вправи для очей, правильно харчуватися, дотримуватися балансу між роботою та відпочинком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: