Меню & пошук

5 ТED-лекцій про те, як влаштуватися на роботу мрії

5 ТED-лекцій про те, як влаштуватися на роботу мрії

І бути на ній щасливими


[ads-pc-2]

Inspired зібрав 5 ТED-лекцій, які допоможуть зрозуміти, ким ви хочете працювати та як отримати роботу своєї мрії.


Скотт Дінсмор: Як знайти роботу, яку ви любитимете

Скотт Дінсмор пішов з роботи, яка не приносила йому задоволення, та впродовж чотирьох років намагався зрозуміти, у чому секрет людей, закоханих у свою справу. Він ретельно досліджував це питання, брав інтерв’ю у натхненних і не зовсім співробітників, прочитав близько 300 книг про цілі та кар’єру. Скотт розповідає про три прості речі, які стануть основою вашого внутрішнього компаса при виборі роботи.


Регіна Хартлі: Чому найкращий кандидат може не мати ідеального резюме

Чи ідеальне ваше резюме? Працівниця відділу кадрів Регіна Хартлі вважає, що відповідь на це питання неважлива. Адже вона та її колеги часто віддають перевагу «боксерам» – кандидатам з прогалинами у резюме, яким доводиться виборювати свій успіх. Недоліки у їхньому CV нерідко можуть стати перевагами. Наприклад, часта зміна професій може вказувати на непослідовність, несфокусованість, непередбачуваність. Але водночас це може говорити про цілеспрямовану боротьбу з перешкодами, а роботодавцям потрібні сильні особистості. 


Ларрі Сміт: Чому ви не досягнете блискучої кар’єри

Іноді на шляху до роботи мрії можуть стати наші власні страхи та лінь. Професор економіки в Університеті Ватерлоо в Канаді Ларрі Сміт нещадно критикує усі безглузді виправдання, які ми вигадуємо, аби не боротися за свої мрії. Таким словесним «копняком» він показує, яких помилок варто уникати, аби досягнути дійсно блискучої кар’єри.


Емілі Уопнік: Чому не завжди буває одне покликання на все життя

У дитинстві нас часто запитували: ким ти хочеш стати, коли виростеш? Ми дорослішаємо, і це питання перестає бути невинним, бо від нас вимагають уже чіткої відповіді. Ми маємо обрати одну професію, з якою пов’яжемо все життя. Проте кар’єрна консультантка Емілі Уопнік вважає, що обирати необов’язково. Вона запевняє, що існують «мультипотенціальні» люди, в яких є декілька покликань. Наприклад, доктор Боб Чайлдс виготовляє струнні інструменти та працює психотерапевтом. Тому варто прислуховуватися до себе та не змушувати займатись однією справою у такому багатогранному світі. 


Джейсон Шен: Шукаєте роботу? Підкреслюйте свої здібності, а не досвід

Джейсон Шен здобув освіту біолога, проте згодом став менеджером з продукції у технічній компанії. Йому, як і мільйонам інших людей, не пощастило працювати на посаді, пов’язаній із попереднім досвідом чи освітою. Саме тому Джейсон закликає роботодавців не вішати ярлики на потенційних співробітників, а шукачам роботи радить підкреслювати все, на що вони здатні. Він запевняє, що не слід ставити знак рівності між досвідом і здібностями, сертифікатами і компетентністю. Адже людський потенціал часто творить дива. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: