Меню & пошук

5 онлайн курсів про створення власного стартапу

5 онлайн курсів про створення власного стартапу

[ads-pc-2]

Якщо ви хочете започаткувати свою справу, розвивати ідеї та заробляти, працюючи на себе, то переходьте за посиланнями в добірці від Inspired.

 

  1. Як створити стартап

Українська платформа онлайн навчання Prometheus пропонує відомий курс, що читався у Стенфордському університеті восени 2014 року. Програма складається з відео-лекції із українськими субтитрами. Спікери курсу − Сем Альтман (президент найвідомішого в світі венчурного фонду Y Combinator), Дастін Московіц (співзасновник Facebook), Пітер Тіль (співзасновник PayPal, перший інвестор, що вклав гроші в Facebook) та багатьох інших зірок стартап-світу. Курс безкоштовний і триває 6 тижнів, із можливістю отримати сертифікат наприкінці.

 

  1. How to Finance and Grow Your Startup – Without VC

Англомовний курс для підприємців-початківців від London Business School про те, як почати свій бізнес без капіталу інвестора. Під час навчання ви детально розглянете 5 моделей розвитку бізнесу, ці моделі в різні часи використовували такі бізнес-гіганти як Білл Гейтс, Майкл Делл та Річард Бренсон. Слухачі курсу розглянуть успішні приклади створення стартапу, а також приклади невдач і класичних помилок в процесі розвитку власної справи. Курс безкоштовний і розрахований на 7 тижнів.

 

  1. Startup Entrepreneurship Specialization

Онлайн курс англійською мовою від платформи Coursera, створений Ізраїльським технологічним інститутом. Ця програма зосереджена скоріше на вивченні навичок з формування і розвитку вдалих задумів для подальшого перетворення їх у бізнес. Творці курсу обіцяють розповісти про те, як управляти процесом генерування творчих ідей, як впроваджувати інновації на кожному етапі розвитку справи, та як творчо долати виклики в бізнесі. Програма складається з відео-лекцій, текстових матеріалів та невеликих тестів. Вона розбита на 4 частини, можна обрати як цілий курс, так і окремі розділи. Загалом навчання розраховане приблизно на 4 місяці, перший тиждень безкоштовний, далі − 49 доларів на місяць.

 

  1. How to Find, Evaluate and Launch New Startup Ideas in 2018

Платформа Udemy пропонує швидкий англомовний курс про бізнес ідеї та їхній потенціал у 2018 році. Серед тем курсу − можливості для бізнесу в повсякденному житті, оцінка ідеї для запуску, оцінка ринкового потенціалу, розробка тестування ідеї на реальних клієнтах, а також створення цільових сторінок та рекламних роликів. Програма поділена на 10 розділів, що складаються з коротких відео-лекцій. Загальна тривалість курсу – 3 години, його вартість із врахуванням знижки в 94% − 11 доларів.

 

  1. StartitUp

Англомовний онлайн гід, розроблений як для підприємців, що вже мають бізнес, так і для початківців справи. Поділений на 23 послідовних кроки, що розповідають про втілення ідей в життя, створення якісного продукту та пошук клієнтів. «Причиною провалу багатьох стартапів є те, що вони створені для вирішення неіснуючих проблем, або ж намагаються вирішити їх у неправильний спосіб», − пишуть творці гіду. У підсумку, вони обіцяють поділитися знаннями щодо того, як мінімізувати ризики невдачі при створенні власного стартапу.

Фото Unsplash

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: