Меню & пошук

Крутий маркетинг від маркетологів PornHub, eBay, Reebok, Burger King

Крутий маркетинг від маркетологів PornHub, eBay, Reebok, Burger King

[ads-pc-2]

2-5 листопада у Києві пройде освітній курс маркетингу від маркетологів та SMM-спеціалістів PornHub, Reebok, Google, Burger King, eBay, Microsoft та багатьох інших світових брендів. Програма розрахована як на фахівців, так і початківців, підприємців та всіх тих, хто займається просуванням та продажами товарів і послуг.

Навчання цілком побудоване на актуальних кейсах: прийшов час відмовитись від непрацюючих маркетингових технологій та взяти на озброєння інструменти популярних світових брендів. Детальний розклад програми курсу доступний на сайті.

У сучасних умовах маркетингом мають оволодіти всі і організатори попіклувались, аби на цьому курсі ви змогли сформувати стратегію створення та просування вашого бренду, оволоділи інструментами інтернет маркетингу, PR та SMM.

Навчання триває 4 інтенсивні дні (четвер – неділя з 9.00 до 21.00) та доповнене онлайн заняттями після курсу, де слухачі на практиці протестують нові маркетингові стратегії. Після навчання, випускники (за бажанням) пройдуть стажування у викладачів програми в офісах кращих світових креативних агенцій та українських офісах відомих брендів.

Детально про вартість навчання та реєстрація вказані на сайті курсу.

Зв’язатись з кураторами можна на Facebook сторінці або за телефонами 044 362 28 36, 067 508 68 58.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: