Меню & пошук

Триптих Френсіса Бекона продали за 84 мільйони доларів на першому віртуальному аукціоні Sotheby’s

Триптих Френсіса Бекона продали за 84 мільйони доларів на першому віртуальному аукціоні Sotheby’s

На аукціоні продали й інші твори мистецтва, а загальний дохід Sotheby's склав 363,2 мільйона доларів.


[ads-pc-2]

Картину британського художника-експресіоніста Френсіса Бекона продали на першому віртуальному аукціоні Sotheby’s за 84 мільйони доларів, повідомляє CNN. 

Вартість твору художника «Triptych Inspired by the Oresteia of Aeschylus» перевищила початкову оцінку у 60-80 мільйонів доларів. 

Торги стали першим випадком, коли один з найстаріших у світі аукціонних будинків Sotheby’s випробував свій «гібридний» аукціон. Подію транслювали у прямому ефірі з Лондона, а директор Sotheby’s у Європі Олівер Баркер приймав пропозиції від агентів по всьому світу через екрани. 

«Це безперечно вплине на те, що ми будемо робити в майбутньому», — сказав Баркер. «Чи будемо ми повторювати (такий формат), я не знаю, але ми знаємо, що це можливо, і що це працює».

На аукціоні продали й інші твори мистецтва, а загальний дохід Sotheby’s склав 363,2 мільйона доларів.

З початку пандемії коронавірусу аукціонні будинки зазнають збитків через неможливість організувати продажі в реальному часі. 

Френсіс Бекон створив триптих «Triptych Inspired by the Oresteia of Aeschylus» у 1981 році. Натхненням для роботи стала єдина трилогія трагедій Есхіла, що дійшла до наших часів — «Орестея».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: