Меню & пошук

7 онлайн-курсів, які навчать знаходити креативні рішення проблем

7 онлайн-курсів, які навчать знаходити креативні рішення проблем

[ads-pc-2]

Inspired підбирає онлайн-курси, які допомагають розвивати творче мислення, розповідають про методики креативного вирішення проблем і будуть корисні для людей усіх професій.

Підвищуй креативність і тренуй мозок

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 10 днів

Цей короткий онлайн-курс під назвою «The Random Word Doodle: Boost Your Creativity And Exercise Your Mind» розповість про одну ефективну методику тренування мозку. Автор курсу стверджує, що вона є доволі захопливою та веселою але, найголовніше, допомагає мозку перезавантажитися і працювати в новому режимі. Курс розрахований як для людей, які працюють в креативних сферах, так і тих, хто вважає себе абсолютно позбавленим творчого мислення. Також цей курс підійде навіть тим, хто має насичений графік, адже для навчання достатньо мати всього 5 вільних хвилин на день.

Платформа Highbrow, на якій розміщений курс, особлива тим, що всі уроки користувачам надсилають щоранку на пошту. А кожен курс містить не більше 10 коротких лекцій, що не вимагають багато часу на навчання.

Як розкрити свою креативність

Вартість: доступна за преміум-підпискою, яка коштує 50$ на рік

Тривалість: 10 днів

Цей курс стане в нагоді тим, хто шукає не просто натхнення, а конкретних практичних порад. Його творці обіцяють розкрити секрети технік креативного мислення, заснованих на наукових дослідженнях. Ці техніки можна застосовувати як для вирішення професійних проблем будь-якої сфери діяльності, так і в повсякденному житті. Короткі п’ятихвилинні лекції розкажуть про те, як збільшити свою креативну впевненість та налаштуватися на творчий підхід до справ. У курсі розглядаються такі методики як «Три кімнати Діснея», «Техніка протилежності», «Примусові асоціації».

Вирішення проблем

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 10 днів

Творці курсу наголошують, що неправильний підхід до вирішення проблем відбирає в людей і суспільства в цілому занадто багато часу та грошей. Тому в рамках 10 коротких уроків курсу користувачам розкажуть про 9 поведінкових навичок, які допоможуть краще справлятися зі складними проблемами. Таким чином, курс обіцяє зробити з користувачів «найкращих вирішувачів проблем».

Дизайн-мислення для інновацій

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 5 тижнів

Переклад курсу «Design Thinking for Innovation» від Школи бізнесу Дарден на українській онлайн-платформі Prometheus розповідає про ефективну методику для створення інновацій. Нею користуються такі великі компанії як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA. Курс допоможе мислити творчо та інноваційно, орієнтуючись на потреби людей. А ще студенти курсу дізнаються, як працювати з моделлю чотирьох запитань і швидко перевіряти дієвість інноваційниз рішень.

На відміну від попередніх курсів, цей вимагатиме більше часу на вивчення матеріалу. Тут можна не лише переглядати відео-лекції, але й брати участь в обговоренні, а також виконати фінальний проект і отримати фідбек від інших учасників курсу.

Креативність, інновації та зміни

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 6 тижнів

Курс Пенсильванського університету на платформі Coursera націлений на те, щоб допомогти студентам змінити спосіб мислення та налаштувати мозок на створення нових ідей. Автори діляться практичними методиками, завдяки яким можна легко знаходити вирішення складних питань та впроваджувати інновації. Цей курс буде корисний для людей, які працюють в різних сферах і прагнуть покращити свої креативні навички. Проте слід бути готовим виділяти від 3 до 5 годин на тиждень вільного часу, а також виконувати практичні завдання.

Креативне вирішення проблем

Вартість: безкоштовно

Тривалість: 6 тижнів

Викладачі університету Міннесоти розробили онлайн-курс, який допоможе зрозуміти механізм креативності та розвинути цю здатність в собі. Для цього студентам пропонують вправи з творчості, креативні техніки, короткі лекції та читання. Проте лише теорією він не обмежується, а заохочує користувачів виходити із зони комфорту, застосовувати знання у своїх повсякденних практиках і постійно пробувати щось нове. Цей курс стартує 9 квітня. Його можна буде безкоштовно переглянути в якості вільного слухача. А тим, хто хоче отримувати оцінки та фідбек від викладачів, потрібно буде заплатити.

Креативне прийняття рішень і вирішення проблем

Вартість: безкоштовно, а отримати сертифікат можна за $50

Тривалість: 5 тижнів

Цей курс від Делфтського технічного університету на платформі Edx розповідає про 7 аналітичних методів для прийняття складних рішень. Усі вони розглядаються на прикладі реальних життєвих кейсів, таких як інноваційні технології в енергетиці або транспорті, та допомагають глибоко проаналізувати проблему і знайти її рішення. Аби пройти цей курс, треба виділити від 4 до 8 годин на тиждень протягом 5 тижнів.

Фото: Highbrow, Prometheus, unsplash

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: