Меню & пошук

7 можливостей для журналістів на початку 2015 року

7 можливостей для журналістів на початку 2015 року

[ads-pc-2]

7j

Свята – це не привід сидіти, склавши руки. Адже саме зараз у вас є достатньо вільного часу, аби спланувати своє майбутнє цього року. Ми знайшли для вас 7 стипендіальних програм, які будуть цікавими для всіх, хто навчається або планує зайнятись журналістикою. 

1) Reuters Journalism Fellowship Program

Дедлайн: 30 січня 2015 року

Інститут Reuters при університеті Оксфорда шукає 25 людей для стипендіальної програми терміном на 3, 6 або 9 місяців. Учасники будуть працювати над ключовими темами досліджень інституту, цього року це бізнес-журналістика, еволюція практичної журналістики, та звітність у медіа. Для подачі заявки потрібно мати щонайменше 5 років досвіду.

2) Knight-Wallace Journalism Fellowship

Дедлайн: 1 лютого 2015 року

Шість журналістів з усього світу приєднаються до 12 американських журналістів для стипендіальної програми від університету Мічиган терміном на 1 рік. Студент повинен власноруч розробити план свого навчання, при цьому кожен учасник отримує в розпорядження всі ресурси університету, стипендію $70 000 на весь термін навчання та покриття витрат, пов’язаних з переїздом. Обов’язкова умова – 5 років досвіду в журналістиці.

3) Joan Shorenstein Center Fellowship at Harvard 

Дедлайн: 2 лютого 2015 року

Підрозділ Гарварду шукає студентів для стипендіальної програми на тему політики, міжнародних відносин та медіа. Учасники пройдуть один семестр навчання та отримають стипендію в розмірі $30 000.

4) World Press Institute Fellowships

Дедлайн: 15 лютого 2015 року

World Press Institute набирає учасників на стипендіальну програму для журналістів, що працюють в галузях державних відносин, політики, бізнесу та медіаетики. Програма покриває всі витрати, пов’язані з поїздками та дослідженнями в обраній темі.

5) The Fellowship in Global Journalism

Дедлайн: 20 лютого 2015 року

Університет Торонто шукає активних журналістів, яким цікава репортажна тематика. 20 стипендіатів, окрім навчання, будуть слухати поради від старших менторів, а також працюватимуть на умовах фрілансу для інших медіавидавців.

6) Knight Science Journalism Fellowships at MIT 

Дедлайн: 28 лютого 2015 року

Журналісти у галузях науки, технологій, довкілля або медицини з досвідом щонайменше 3 років запрошуються до участі в цій програмі. Студенти самостійно розроблять план свого навчання та оберуть тему дослідження, в рамках якого відвідуватимуть лекції в Гарварді та MIT. Стипендія в $70 000 покриває витрати на житло та переліт.

7) Knight-Bagehot Fellowships

Дедлайн: 1 березня 2015 року

Програма Knight-Bagehot від Колумбійського університету США шукає журналістів у галузях економіки, політики та фінансів. Навчання, що триватиме один академічний рік, передбачає учасників з досвідом щонайменше 4 роки в журналістиці. Стипендія – $55 000.

Бонус: Лекторій з журналістики у Києві

Вільна школа журналістики в Києві оголосила про новий набір студентів на лекторій наприкінці зими, що триватиме 4 дні. Головні редактори та журналісти The Wall Street Journal, Los Angeles Times, AdMe.ru, Look At Media (The Village, Fur Fur, Look At Me), Esquire, Kyiv Post, Meduza поділяться досвідом та розкажуть, як створити успішні медіапроекти. Вартість навчання: 1600 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: