Меню & пошук

Україна піднялася на 11 місць та повернулася в топ-50 рейтингу привабливості країн для талантів

Україна піднялася на 11 місць та повернулася в топ-50 рейтингу привабливості країн для талантів

Знову поза топ-5 найгірших в Європі.


[ads-pc-2]

Швейцарський аналітичний інститут IMD Business School випустив п’яте видання рейтингу World Talent Ranking. Про це повідомляється на сайті IMD Business School.

Україна в рейтингу за 2018 рік посіла 48 місце, це на 11 позицій вище, ніж минулорічний показник. Завдяки прогресу Україна покинула п’ятірку найменш привабливих країн для талантів у Європі.

Усього в дослідженні брали участь 63 держави. Перше місце дісталося Швейцарії. На другому місці – Данія, а на третьому – Норвегія.

Цей рейтинг оцінює, наскільки успішно країни виховують, залучають і зберігають місцевих і зарубіжних талановитих співробітників.

Серед сильних якостей України експерти назвали високий рівень держвидатків на освіту (18 місце), високий рівень працевлаштування жінок (47%, або 16 місце). Україна посіла перше місце в світі за співвідношенням кількості викладачів і студентів у сфері середньої освіти.

Упродовж останніх чотирьох років позиції України стабільно погіршувалися — в 2014 році Україна перебувала на 33-му місці, потім на 46-му (2015), 49-му (2016) та 59 (2017-й) місцях. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: