Меню & пошук

13 крутих речей, які ви можете надрукувати на 3D-принтері прямо зараз

13 крутих речей, які ви можете надрукувати на 3D-принтері прямо зараз

[ads-pc-2]

3d.printing

Тривимірний друк – ще один з найбільш визначних трендів 2014-го року, нарешті перейшов з розряду “витребеньки науковців” до цілком буденного продукту для масової аудиторії. Тепер 3D-принтер це не щось космічне, а набагато приземленіша технологія, переваги якої люди починають оцінювати на практиці.

Для прикладу, кількість тривимірних моделей, доступних для друку, які колекціонує сайт Thingiverse, перевалила за 100 000. Фактично, ви можете надрукувати будь-що. Quartz зібрав список з речей, які стануть в нагоді, і які можна надрукувати на 3D-принтері прямо зараз.

 

Пентагональний браслет

screen-shot-2014-12-16-at-3-46-29-pm

Досить з нас дешевих однотипних брязкалець: дівчина будь-якого гіка обов’язково оцінить браслет у формі пентагонального гексаконтагедрону.

 

Місячний перстень

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перстень, надрукований з металу, в точності повторює картографічні особливості земного супутника – Місяця.

 

Зменшена копія вас

Twinkind co-founder Schaedel looks at 3D-printed figure of himself at Twinkind 3D printing studio in Berlin

Берлінський стартап Twinkind почав продавати мініатюрні копії нас самих, надрукованих на тривимірному принтері. Система робить 360-сканування вас і готова створити зменшену копію в якості іграшки.

 

Гітара

Якісні музичні інструменти – недешеве задоволення, тож група британських студентів створила на 3D-принтері копію гітари, яку використовували в популярному гурті Klaxons.

 

Уява ваших дітей

crayoncreatures-061

Ще один стартап, Crayon Creatures, узявся продукувати речі, які малюють маленькі діти. Тепер малюночки можна буде потримати в руках.

 

Нові ноги для вашої собаки

dog

Минулого тижня ми писали про щасливу собаку, якій подарували нові передні лапи, надруковані на 3D-принтері. Компанія вирішила спробувати змоделювати частини лап тварини, які мали вроджений дефект, та роздрукувати їх адаптовану версію на 3D-принтері. Експеримент пройшов вдало: собака вперше в житті змогла бігати.

 

Нові руки для вас

mb_rh_1119_low

Експерименти з протезуванням, звісно, не могли обійтися лише тваринами: тепер тривимірний друк стає в нагоді і в медицині. Лікарі створюють допоміжні конструкції при переломах кінцівок та збирають гроші на справжні протези, які буде просто надрукувати.

 

Іграшки, зроблені зі стільця IKEA

colorcorrected-122

Група хакерів обрала цікавий спосіб розваг: вони перетворюють меблі з ІКЕА на дитячі іграшки, друкуючи їх на принтері. Так сталось і з цим стільцем за $15, який перетворився у велосипед.

 

Зимові самокати

screen-shot-2014-12-16-at-4-02-46-pm-e1418764127505

Зимою цього року в Україні не дуже пахне, але сподівання на справжній сніг все ще є. В такому разі вам згодиться самокат для прогулянок на снігу.

 

Кейси для iPhone

3d_case

Чохли та кейси для смартфонів стали таким мейнстрімом, що вибору зараз хоч відбавляй. Тим не менш, якщо ви так і не знайшли того, який припав вам до душі, ви можете надрукувати його самостійно.

 

Допомога для суші

screen-shot-2014-12-17-at-10-25-59-am

Якщо ви досі чайник при споживанні азіатської кухні, і так і не навчились використовувати палички – надрукуйте собі помічника.

 

Дивний посуд

cunicode_onecoffecupday_allcups

Те ж стосується і посуду – відтепер все обмежується лише вашою фантазією. Якщо ви все життя мріяли пити чай з кривих кружок – вперед, не соромтесь!

 

Модель вашого серця

DCIM103GOPRO

Фраза “руку й серце” тепер звучить уже не так метафорично: адже ви справді можете запропонувати своїй нареченій власне серце, надруковане на принтері. Якщо відкинути жарти, то тривимірне моделювання органів стало цінним джерелом обміну досвідом для лікарів.

Де придбати 3D-принтер?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: