Меню & пошук

«Самотній інтроверт 100 років не був на побаченні»: 12 українських замків зареєструвалися в Tinder

«Самотній інтроверт 100 років не був на побаченні»: 12 українських замків зареєструвалися в Tinder

Шукають «музи» для реставрації


[ads-pc-2]

12 українських замків отримали власні акаунти на сервісі знайомств у Tinder. Це акція з привернення уваги до стану вітчизняної замкової спадщини «Одинак шукає музу» від проекту «12 вартових».

Ще з початку літа замки почали «говорити»: у відеороликах, соцмережах, рекламній атрибутиці. Так волонтери демонструють, що замки – наче живі люди, яких потрібно рятувати.

Замки говорять

Приготуйтесь, зараз з вами буде говорити Замок. Всі замки одразу:) Голосом і музикою Роман Коляда Не дивлячись на те, що композиція має назву Not for me, not for you, not for him, ми впевнені, що в ній багато світла та надії.Побажайте нам (та замкам!) успіху, розкажіть про нас друзям, посміхніться нам або зробіть донейт прямо на сайті https://12vartovykh.com/Відео юної та дуже талановитої режисерки Masha O'Reilly

Опубліковано 12 Вартових. Це Знайдено в Україні Субота, 10 серпня 2019 р.

«Я вистояв за часів революції 1917 року та другої світової війни, але не можу пережити мирний час. Просто нагадую вам про те, що самотність руйнує», – «написав» палац Даховських на Черкащині.

А нещодавно споруди отримали власні акаунти на сервісі знайомств.

Микулинецький замок став «самотнім інтровертом», що шукає запальну пару. Молодий (279 років) палац Жевуських-Лянцкоронських – у пошуках своєї музи, «з якою танцюватиме всю ніч».

За оцінками фахівців музейної справи: якщо не здійснити вчасних заходів зі збереження споруд, десяткам українських замків залишилося не більше 60 років до повного руйнування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: