Меню & пошук

Штучний інтелект «запустив» цілодобовий YouTube-канал з музикою

Штучний інтелект «запустив» цілодобовий YouTube-канал з музикою

Алгоритм «грає» в жанрах black і death metal


[ads-pc-2]

Штучні нейронні мережі запустили власний YouTube-канал. Там цілодобово генерують музику в стилі black і death metal, пише IFL Science.

Алгоритми розробили американські інженери Сі Джей Карр та Зак Зуковський. Проект гурту зі штучним інтелектом назвали DADABOTS. Працюючи з 2012-го, алгоритми вже випустили власний альбом з піснями в стилях від скейт-панку до чорного металу. Для останнього проекту під назвою «Relentless Doppelganger» інженери створили живий потік, який цілодобово грає нескінченну симфонію смертного вибуху.

«У той момент, коли всі прагнуть навчити машини створювати музику за аналогією до Beatles, Баха чи Моцарта, ми навчили наші нейронні мережі аналізувати та створювати «важку» музику», – розповідають програмісти.

За їхніми словами, музика, створена алгоритмами штучного інтелекту, далека від професійного виконання. Однак її творці в захваті від естетичних недоліків. Стверджують: саме це додає штучній музиці «родзинки» в звучанні.

Нейронні мережі надихаються музикою канадського метал-гурту «Archspire». У створених композиціях вони намагаються наслідувати стиль музикантів, однак вносять і власні елементи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: