Меню & пошук

Netflix запускає найдорожчий тариф «Ultra»

Netflix запускає найдорожчий тариф «Ultra»

Ціна підписки на місяць в Україні – 15 євро.


[ads-pc-2]

Стрімінгова компанія Netflix тестує введення нового тарифного плану «Ultra», який стане найдорожчим для підписників.

Відповідно до розцінок на українській версії компанії, ціна місячної підписки на пакет коштуватиме 15 євро. Єдине нововведення – можливість перегляду відео зі звуком найвищої якості.

Але оскільки це лише тестовий режим запуску нового плану, розцінки на нього різняться на території Європи. Так, наприклад, в Італії за такий тариф доведеться викласти 17 євро в місяць, а в Німеччині – 20.

Так виглядає тарифна сітка в Італії, відповідно до блогу Tuttoandroid.

У більшості європейських країн нововведень декілька. По-перше, з’явилася можливість переглядати відео в HDR-форматі. По-друге, зменшилась кількість пристроїв, з яких можна дивитися відео одночасно: у двох найдешевших тарифах тепер лише по одному пристрою, а в «Premium» – два.

У коментарі Cnet Netflix підтвердив, що тестує новий тарифний план з різними розцінками і можливостями в різних країн. Інформація щодо того, чи будуть потім різні версії тарифу зводитися до однієї ціни та спільних можливостей, поки немає.

Окрім нового тарифу «Ultra», Netflix пропонує користувачам ще три варіанти підписки: «Basic» (ціна – 8 євро), «Standard» (ціна – 10 євро) та «Premium» (ціна –12 євро).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: