Меню & пошук

Фотопрофіль: Роман Перхалюк

Фотопрофіль: Роман Перхалюк

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Роман Перхалюк

Наша рубрика Фотопрофіль продовжується – і разом з нею ми відкриваємо для вас та для себе чудових українських фотографів, незалежно від рівня їх досвіду. 

Сьогоднішнім героєм цієї рубрики став Роман Перхалюк з Києва, віртуальна розмова з яким відбулася уже більше місяця тому, але до публікації це коротке інтерв’ю дійшло лише зараз. Краще пізно, ніж ніколи, тож до вашої уваги – фотопрофіль Романа.

 Чому ти вирішив займатись фотографією?

– Просто подобається. Це ж властиво людям – займатись тим, що подобається. Хтось робить музику, хтось в м’яча грає, хтось хрестиком вишиває. Фотографую виключно для себе, а щодо комерції – знаю хорошу фразу хорошого музиканта: “Я не хочу создавать что-то для того, чтобы мне платили. Я хочу, чтобы мне платили за то, что я что-то создаю”.

– Яку техніку використовуєш у роботі?

– Звичайна історія. Купив найпростішу мильницю, сподобалось. Захотілось кращого – накопичив на canon 450D, тоді ж прикупив і об’єктив Canon EF 50 f/1.4. Практично усі фотки на них і зроблені. А, ну і зовсім надавно – 5D). Хоча насправді, сила зовсім не в техніці. Ну і Фотошоп звичайно. Без нього ніяк і нікуди)

 Які жанри любиш найбільше та в чому знаходиш натхнення?

– Зазвичай в колонці “Жанр” вказую “інше”. А натхнення – воно навколо. Sigur Ros, Bon Iver, Active Child, The National у вухах, фото, хороші фільми, поїздки, Flickr… Головне – ловити момент і використовувати його.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: