Меню & пошук

Фотопрофіль: Олег Денисенко

Фотопрофіль: Олег Денисенко

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Олег Денисенко

Фотопрофіля у нас не було вже досить давно, тож час повертати рубрику із забуття: показати ще є кого. Сьогодні у нас – Олег Денисенко зі Львова, який почав фотографувати всього два роки тому, коли придбав свою першу дзеркальну камеру, і зумів за короткий час стати одним з найцікавіших фотографів Західної України.

oleg– Що тебе найбільше приваблює у цьому процесі?

– Насправді, кожен з етапів по-своєму цікавий. Мені подобається процес підготовки та створення образу. А найбільше задоволення приносить результат: коли кадр – саме такий, як ти задумав, або ж навпаки – імпровізація, що перевершує будь-яку заплановану ідею.

– В тебе напрочуд цікаві персонажі фотосесій. Як запрошуєш цих людей? Чи вони самі тебе запрошують?)

– Мої персонажі – це, в основному, мої друзі. Буває, що до співпраці запрошую моделей з наших львівських агентств. Траплялось і таке, що знайомився з людиною прямо на вулиці та переконував спробувати попрацювати разом.

– В якому жанрі відчуваєш себе найбільш впевнено, і навпаки, що хотів би ще розвинути в собі?

– Пропозиції щодо співпраці у творчій зйомці, на жаль, надходять не часто. Планую спробувати себе у роботі з відомими людьми. Мій улюблений жанр – портрет. Чесно кажучи, зйомки, які я роблю для себе, тобто сам працюю над стилем та образом загалом, є легкими – якби в “кайф”. Що стосується розвитку, то намагаюсь вдосконалювати себе у рекламній фотозйомці. На превеликий жаль, в Україні працювати у цьому жанрі не просто, тому найближчим часом планую поїхати закордон на навчання до одного відомого фотографа.

– Ми знаємо, що ти ще багато чим цікавишся і займаєшся в житті. Яке місце в ньому посідає фотографія?

– Фотографія – це круто! Це прекрасний спосіб проведення часу, коли в тебе є можливість знайомитись з новими цікавими людьми та переживати різноманітні емоції від вражень. Я впевнений, що це професія мого життя. Моя ціль – стати успішним фотографом відомого музичного гурту. Чому так? Вважаю, що жодне мистецтво не може існувати без музики – вона надихає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: