Меню & пошук

Фотопрофіль: Макс Тарківський

Фотопрофіль: Макс Тарківський

[ads-pc-2]

Макс Тарківський

Сьогодні на Inspired стартує нова підрубрика під назвою Фотопрофіль. Час від часу тут публікуватимуться невеликі галереї від українських та закордонних фотографів, які вже або є справжніми професіоналами, або ж лише просто любителями. Так чи інакше, ми знайшли у їхніх знімках щось цікаве, що дозволило їх тут опублікувати. 

Кожен з героїв цієї рубрики дасть нам відповіді на три однакові питання, які стосуються його роботи. Першим фотографом став Максим Тарківський з міста Кременець Тернопільської області. Максим поки лише фотограф-початківець, але ми віримо що в нього попереду багато хороших знімків :)

– Чому ти вирішив займатись фотографією?

– Якогось рішення, типу «все, купляю фотокамеру і буду фотографом» не було. Тому зараз конкретно себе я б фотографом не назвав, скоріш за все просто фотолюбитель, просто навчаюсь, і, коли бачу певну мить, часу не гаю. Люблю робити фото такими, як бачу та відчуваю, люблю те, що вабить око, що прийде в ту мить, коли є натхнення. Фотомистецтво для мене – це відтворення власного сприйняття світу крізь лінзи об’єктиву та ракурси, унікальна можливість підкреслити його світлі чи темні кольори. Тому і вирішив займатись фотографією та фіксувати цікаві моменти власного життя =)

– Яку техніку використовуєш у роботі?

– Як ви вже знаєте, я просто любитель і особливої фототехніки не маю. Ще все тільки попереду. На даний момент фотографую простеньким цифровим фотоапаратом марки Canon PowerShot SX130 IS. В планах є придбання дзеркального фотоапарата.

– Які жанри любиш найбільше та в чому знаходиш натхнення?

– Пробую себе проявити у різних жанрах, полюбляю макро- та пейзажну зйомку. Ну і звичайно портретну фотозйомку. Люблю здоров’я, красу природи, яка приносить гармонію та задоволення для натхнення. Ось в чому і особисто знаходжу натхнення ;)

Знаєте крутого фотографа? Шліть посилання на його роботи inspired.com.ua/add

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

5 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: