Меню & пошук

Рік після Майдану: як виглядав Київ тоді і зараз

Рік після Майдану: як виглядав Київ тоді і зараз

[ads-pc-2]

Pair_6

Рік тому на вулицях української столиці була така ж прохолодна погода, але події, що вирували в Києві, були набагато спекотнішими. Російський фотограф Євгеній Фельдман, який пройшов весь Майдан впродовж зими з камерою в руках, повернувся на місця своїх знімків, щоб зробити фото сьогоднішнього Києва.

1) Зліва: 30.11.2013, площа перед Михайлівським після того, як силовики жорстоко побили та розігнали мітинг на Майдані напередодні вночі, більшість учасників якого були студентами.

Pair_5

 

 

2) Зліва: барикади під мостом на вулиці Інститутській, один з останніх та найжорсткіших форпостів революції. Справа: місце, де відбулися масові розстріли людей, тепер назване на честь Небесної Сотні.

Pair_2

 

 

3) Зліва: січень 2014, мітингувальник спостерігає за міліцією в бінокль на вулиці Грушевського. Справа: квіти та хрест поставлені на місці, де відбулися масові сутички силовиків з демонстрантами та розстрілом людей.

Pair_3

 

 

4) Зліва: демонстранти будують барикаду на вулиці Грушевського поблизу стадіону Динамо, вхід в який зазнав значних ушкоджень. Справа: колонада біля стадіону була відреставрована.

Pair_4

 

 

5) Зліва: наметове містечко на Майдані було серцем української революції: при найбільших морозах люди обігрівались біля бочок з вогнем. Справа: сучасний вигляд площі.

Pair_6

 

 

6) Зліва: рештки палаючих барикад після численних спроб силовиків прорватись на площу та розігнати Майдан. Справа: площа знову стала доступною для автомобільного руху.

Pair_7

 

 

7) Зліва: спалені автомобілі та барикади на вулиці Грушевського у перші дні протистояння в цій точці. Справа: сучасний вигляд вулиці.

Pair_8

 

 

8) Зліва: багатотисячні протести за участю понад півмільйона людей стали одними з найбільших в історії сучасної Європи. Справа: Майдан Незалежності у наш час.

Pair_9

 

 

9) Зліва: туманна ніч над наметовим містечком та “йолка” на Майдані. Справа: сучасний вигляд площі.

Pair_10

 

 

10) Зліва: новорічна ніч на Майдані Незалежності, вигляд з боку Жовтневого палацу. Справа: Майдан сьогодні.

Pair_11

 

 

11) Зліва: міліція стріляє світлошумовими гранатами та поливає водою демонстрантів на вулиці Грушевського, січень 2014. Справа: Меморіальне місце Михайла Жизнєвського, білоруса, який був вбитий силовиками.

PAIR_12

 

 

12) Зліва: люди виконують гімн України на вулиці Городецького поблизу Майдану. Справа: вулиця сьогодні.

Pair_13

 

 

13) Зліва: перша спроба силовиків зачистити Майдан, ніч на 11 грудня, в центрі фото – Сергій Дідич, революціонер з Івано-Франківщини, якого було вбито 18 лютого. Справа: Фото Дідича на вулиці Інститутській.

Pair-1

Нещодавно Фельдман презентував власну фотокнигу про події на Майдані, гроші на яку були зібрані за допомогою краудфандингу. Зараз журналіст перебуває в Україні з презентаціями фотоальбому у Києві та інших містах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: