Меню & пошук

Esquire присвятив номер історії білого гетеросексуального підлітка. У соцмережах його розкритикували

Esquire присвятив номер історії білого гетеросексуального підлітка. У соцмережах його розкритикували

Esquire розповів, як живеться білому підлітку середнього класу


[ads-pc-2]

Американський Esquire випустив новий номер, присвячений історії 17-річного гетеросексуального підлітка середнього класу. Журнал вийшов під час Місяця афроамериканської історії та викликав негативну реакцію в соцмережах і критику інших ЗМІ, пише Huffington Post.

Фото головного героя матеріалу, старшокласника Раяна Морґана, винесли на обкладинку з підписом: «Американський хлопець. Як це рости білим чоловіком середнього класу в еру соцмереж, стрілянини в школах, токсичної маскулінності, руху #MeToo і розділеної країни».

У статті Раян розповідає про те, як важко йому жилося під час виборів, адже його сім’я підтримувала Трампа, а більшість його однокласників були проти нього, тому зневажали Раяна через політичні погляди. Також він скаржився на те, що в розмові з дівчиною з феміністичними поглядами його думка не враховується через те, що він «білий чоловік».

У соцмережах неоднозначно сприйняли цей матеріал і те, що Esquire виніс цю історію на обкладинку. 

«Знаєте, що ми ще недостатньо обговорили? Досвід білого чоловіка».

«Так, ми всі не можемо дочекатися, щоб почати захищати Гарві Вайнштейна. Дякую Esquire».

«Я виправив обкладинку Esquire. Це мій 17-річний племінник Даріан. Він старанний учень, який сподівається вступити в Коледж Морхауса наступного року. У свої 17 він пережив більше, ніж його однолітки, в тому числі був вимушений піти з дому через сексуальну орієнтацію. Це він репрезентує Америку».

Головний редактор Esquire Джей Філден каже, що ціллю матеріалу було показати не привілеї білих людей, а те, що сучасні підлітки стикаються з надто великою кількістю викликів. Також він додав, що в наступних номерах видання розповість історії про проблеми дорослішання дівчат, представників ЛГБТ та афроамериканців.

Фото: Esquire

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: