Меню & пошук

Кріс Озер: портрети без облич

Кріс Озер: портрети без облич

[ads-pc-2]

Кріс Озер: портрети без облич

Ви впевнені, що під час їжі ложка має бути в правій руці, а iPhone в лівій, і Instagram було створено для численних фотографій нових страв? Деякі талановиті користувачі цього сервісу, такі як Кріс Озер, на своєму прикладі доводять зовсім протилежне.

Не секрет, що завдяки Інтернету тепер не обов’язково ставати професійним фотографом, аби завоювати солодку популярність. Зробивши кілька пейзажних знімків, джазовий музикант Кріс Озер виставив їх у мережу, а згодом фотографія по-справжньому захопила його. В першу чергу Кріса цікавлять композиція майбутнього кадру та освітлення, а також загальний характер отриманого зображення. На сьогоднішній день більше 400 000 людей слідкують за оновленнями його профілю. Сам автор каже, що від майстрів свого діла йому ще далеко, проте зупинятися на досягнутому не збирається.

«Від малих, буденних цілей – відзняти дощовий день, я переходжу до більш масштабних, таких, які можуть зайняти рік або більше, наприклад, покращити свої операторські навички. Соціальні мережі дуже допомагають в досягненні мети», – розповідає Кріс в одному з інтерв’ю. На сьогоднішній день він вже співпрацював з такими брендами, як PayPal, Nike та Johnnie Walker, і це тільки початок.

Автор виділяє для себе виключно два жанри фотографії: портрет та пейзаж. Нижче деякі з найцікавіших, змістовних портретних робіт фотографа. Не важко помітити, що на них не видно облич – і це ще один привід впевнитися у їх винятковості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: