Меню & пошук

На причалі: Costa Deliziosa

На причалі: Costa Deliziosa

[ads-pc-2]

ship_anonce

Виходячи зранку на вулицю, вже не видно тепло одягнених людей. Весна остаточно прийшла в Одесу. Ось і я, збираючись з Костянтином Острозубом на чергову ранкову прогулянку, одягнув лише легку футболку. Цього разу ми зустрічали туристів, чия подорож почалася з малої Батьківщини Христофора Колумба італійського міста Генуя на лайнері Costa Deliziosa.

IMG_7685

Costa Deliziosa

  • Порт приписки – Генуя
  • Кількість палуб – 16 (з них 12 для пасажирів)
  • Довжина – 294 м
  • Максимальна швидкість – 23,6 вузол (приблизно 43,7 км/год)
  • Вартість лайнера – €450 млн.

27-го квітня о 7:31 ми прибули на Морвокзал. Хвилин через 10 на обрії вже виднівся силует італійського тюленя. Як і кожен раз, цього ранку на причалі вже сиділи з десяток фотографів: від новачків та просто роззяв до ветеранів. Розмова останніх, як зауважив Костя, завжди однакова: “Эти молодые фотографируют из одних и тех же точек. Ну ничего интересного. Каждое судно из одного и того же ракурса. Хоть бы что-то поинтереснее придумали”. А потім пішли на ті самі точки та робили такі ж кадри, продовжуючи розмову про свої досягнення та “какой я вчера классный кадр словил!”.

IMG_7744

Кожного разу ми дивуємося як капітани так вправно керують кораблем завдовжки майже 300 м в та завширшки 30 м. Їм вистачає лише 10 хвилин аби пришвартувати такий величезний лайнер. Навіть дельфіни, котрі невідомо як заплили до Карантиної гавані, залишилися непошкодженими.

IMG_7753

IMG_7761

IMG_7758

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: