Меню & пошук

Онлайн-курс з основ штучного інтелекту б’є рекорди за кількістю студентів

Онлайн-курс з основ штучного інтелекту б’є рекорди за кількістю студентів

Курс хочуть придбати 15 країн


[ads-pc-2]

Онлайн-курс з основ штучного інтелекту, розроблений науковцями Гельсінського університету, набрав неочікувано велику кількість студентів. Бажання здобути знання в програмуванні алгоритмів виявили понад 140 тисяч громадян з усього світу. Тоді як спочатку курс був розрахований винятково на фінську аудиторію з кількістю студентів у 50 тисяч, пише YLE.

Курс стартував навесні 2018-го. Уроки були доступні англійською та фінською мовами. Наразі адаптували курс під власні країни та потреби Швеція та Нідерланди. Ще 15 країн виявили бажання створити аналогічний курс для власних громадян.

40% студентів курсу проживають за межами Фінляндії. Майже половина заявників – жінки. Творці курсу пояснюють його популярність вільним доступом в інтернеті та відсутністю необхідної технологічної підготовки.

Крім того, уроки розвіюють міфи щодо роботи штучного інтелекту та того, що він захопить владу над людьми. Тому мотивацією багатьох студентів було дізнатися про принцип роботи алгоритмів і нейромереж та зрозуміти майбутнє, в якому ці технології будуть буденним явищем.

«Безкоштовний онлайн-курс може охопити тисячі людей. Але ми ніколи навіть не мріяли досягти кількості в більше як 100 тисяч студентів», – заявив Яакко Курхіла, головний співробітник Університету Гельсінкі.

Спочатку метою курсу було навчити основам штучного інтелекту 1% населення Фінляндії, тобто 55 тисяч громадян. Однак тепер автори програми ставлять собі за мету 77 мільйонів зі всієї планети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: